Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Blokován přístup ze zahraničí? - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Irsko

Martin Pšenica, 12.07.2017 23:11:39

Dobrý den, také mám problém s přístupem ze zahraničí a to konkrétně z Irska :/ chci zde psát nějaký blog, ale nevím jak problém vyřešit, nepomohli by jste mi prosím? :)

Re: Irsko

Filip Oliva - WEDOS, 12.07.2017 23:34:40

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím přes chat nebo kontaktní formulář, problém s dostupností prověříme:
https://hosting.wedos.com/cs/kontakty.html

Blokován přístup ze zahraničí?

Jan Rostlinka, 04.08.2014 19:27:29

Dobrý den,

dovolte mi vás požádat o pomoc, přibližně od začátku roku 2014 se mi nedaří dostat na vámi hostovaný site www.shroomer.cz. Přistoupit nejde ze zemí Jižní Ameriky, konrétně z Ekvádoru a Peru. V těchto zemích trvale žiji a jsem administrátorem výše uvedených fór. Přístup přes proxy je velmi problematický na platformě, kterou používám. Prosím o vaši pomoc a zpřístupnění website z těchto zemí.

Děkuji,

s úctou Jan

Re: Blokován přístup ze zahraničí?

Ondřej Ašenbryl, WEDOS, 05.08.2014 12:28:46

Dobrý den,

napište nám prosím přes kontaktní formulář a zašlete výpis z programu traceroute.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS