Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Změna dns - fórum

Kategorie: DNS

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Změna dns

Jan Schicho, 01.08.2014 22:45:19

Zdravím, nedávno mi doběhl hosting a tak jsem se rozhodl že doménu nechám zde a web prsknu jinam. Jeden známí mi zřídil místo u sebe a tak jsem souhlasil.

Mám ovšem jeden problém :D Dostal jsem veškeré potřebné údaje a prý si mám nastavit doménu na ip ve tvaru **.**.***.*** (samozřejmě jsem jí skryl :D) Tohle ovšem dělám poprvé. Takže po koukání do znalostní báze jsem se pokusil změnit dns podle návodu. Klikl jsem vlevo v menu na změnu DNS záznamu, smazal to s wedosem a místo toho jsem tam jebnul tu ip. Stále mi to ovšem hlásí že název má chybný formát.

(taky jsem se malinko hrabal v něčem co se jmenovalo záznamy domény, daj se ty změny nějak vrátit? :D)

Re: Změna dns

David Cigánek, WEDOS, 02.08.2014 16:42:11

Dobrý den,

pokud se vám změnu stále nepodařilo vyřešit, napište prosím na naši zákaznickou podporu, rádi vám pomůžeme.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS