Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'PHP - rozšíření PEAR a PECL' - fórum

Informace o možnostech využití knihoven PEAR a PECL na webhostingu

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Rozšíření uživatelské cache

Václav Silber, 10.06.2017 15:29:30

Plánujete přidat do konfigurace novějších verzí PHP (7.0/7.1) rozšíření APCU? Jedná se o část APC cache pro ukládání proměnných ve vyhrazené části paměti - ta část, která není v kolizi se Zend OpCache. Díky.

Re: Rozšíření uživatelské cache

David Cigánek, WEDOS, 13.06.2017 13:27:50

Dobrý den,

v dohledné době nic takového neplánujeme, do budoucna se tím možná zabývat budeme.

Děkujeme za pochopení.

Návod jak naistalovat

Aleš Růžička, 28.09.2016 12:44:07

Můžet tady prosím WEDOS popsat, či udělat podrobný návod, jak se PEAR instaluje?

Neumím nainstalovat PEAR

Milan Matějka, 17.07.2014 12:27:37

Dobrý den,

jsem sváteční php programátor a rád bych vyřešil problém s emaily. Na posílání emailu jsem dosud používal php mail(), ale v poslední době prakticky vše skončí u příjemce ve spamu. Takže zkusím SMTP.
Podle linku na PEAR, který uvádíte, jsem spustil instalaci PEAR na hostingu (manuální instalace již není možná), ale ta jen vytvoří sdresáře a skončí s několika chybami, nic se nestáhne.

Máte někdo zkušenost, jak manuálně zprovoznit SMTP mail (s PEARem nebo bez), abych to zvládl i já?

Děkuji za zkušenost.

Re: Neumím nainstalovat PEAR

Dominik Chrástecký, 13.02.2015 13:10:17

Nevím, zda je to stále aktuální, ale doporučuji knihovnu PHPMailer.

Re: Neumím nainstalovat PEAR

Milan Matějka, 30.09.2015 15:50:10

Aktuální to sice už není, ale rada je to dobrá, navíc to zvládá i připojení jednoduchého podpisu DKIM.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS