First Byte Time - TTFB - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

First Byte Time - TTFB

Ondřej Semotán, 14.07.2014 20:00:01

Zdravím,
rád bych se zeptal, zda máte také strašně pomalou odezvu v rámci testování serveru na First Byte Time - já konkrétně něco přes 500-1000 ms, což je strašně moc. Ve fóru sice WEDOS tvrdí, že je mnoho faktorů, proč to tak je - s tím souhlasím, nicméně píší, že chyba není na jejich straně.

Zkoušel jsem namátkově několik webů hostovaných na WEDOSu (webhostingy i VPS) a to nejen svých známých, ale i cizích lidí a včetně domény www.wedos.cz (ta má dokonce 638ms), problém všude stejný. Že by přes 30 různých zákazníků a stejná chyba?

Server mám nastaven stejně jako v zaměstnání, kde spravuji webservery a tam mám First Byte Time okolo 100ms, takže nastavením VPS to asi nebude.

Nevíte co s tím? Nějaké tipy, triky a rady? Je to dost zásadní problém.

Re: First Byte Time - TTFB

Patrik Štefek, 15.10.2014 18:02:31

Zdravím,
mám stejný problém na mém webhostingu - TTFB 774 ms.

Hodnota se pohybovala stejně i s čistým, prázdným a novým webhostingem, takže obsahem webu to nebude..

Sice je tohle starý příspěvek, ale i tak zkusím štěstí, máte někdo nějaké tipy co s tím?

Re: First Byte Time - TTFB

Patrik Štefek, 16.10.2014 10:35:42

Můj problém byl vyřešen zapnutím cachování.. Používám na webu wordpress a použil jsem:
http://kb.wedos.com/aplikace/wordpress-cachovani.html

TTFB spadl na 34 ms

Snad to někomu pomůže :)

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS