Diskuze ke článku 'PHP - nefunkční upload' - fórum

Návod pro řešení situace, kdy na webhostingu nefunguje upload souborů přes PHP

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Omezení počtu souborů

Stanislav Chudáček, 24.11.2016 02:39:36

Dobrý den,

snažím se vyřešit situaci, kdy má uživatel uploadnout přes stránky zároveň cca 50 malých obrázků (celková velikost je cca 3 MB).

Skript trvá cca 4 sekundy, pak se zastaví a jsem schopný nahrát max. 20 obrázků. Jedná se prosím o omezení ze strany wedosu? (Zkoušel jsem i zmenšit obrázky, a pořád mi to bere 20 kusů.)

Díky za odpověď!

Re: Omezení počtu souborů

Stanislav Chudáček, 24.11.2016 03:09:30

Aha - už se dívám, že je omezeno "max_file_uploads". Takže jednoduše modifikuji dotaz pro ujištění: nedá se tato hodnota ani v htaccess změnit, viďte? Díky moc za odpověď!

Re: Omezení počtu souborů

Filip Oliva, WEDOS, 24.11.2016 04:06:21

Dobrý den,

hodnotu parametru max_file_uploads nelze změnit.

import z XML

ondrej, 26.05.2016 01:17:14

90 sekunodvy limit znamena, ze nemozem spustit import z xml, ktory trva 10-15 minut? da sa naimportovat xml subor?

Re: import z XML

Pavel Hintermuller. WEDOS, 26.05.2016 09:03:03

Dobrý den,

při nastavení max_execution_time na 90s nejde běžně provést import většího XML. Napište nám prosím na online chat. Dočasné navýšení je možné.

nefunkční emaily

Přemysl Horák, 28.06.2014 07:37:02

nemohu se s nikým spojit aby emaily fungovali. Trvá to již 2 měsíce a pořád mi nikdo neodpovídá nebo nikdo nekomunikuje. potřebuji to co nejdříve vyřešit. děkuji

Re: nefunkční emaily

Ladislav Tejkl, 29.06.2014 23:40:57

Zdá se, že mi v noci z pátku 27.6. na sobotu nefungovaly emaily.
Někdo mi posílal (důležitý) mail, já nic nedostal a on také nic nedostal, jako že to nedošlo.
Nejhorší na tom je, že já se vlastně nedozvím že to nefunguje, jen třeba přijdu o zakázky nebo nedostanu důležitý očekávaný mail včas.
Jak je toto možné? Jsem u Wedosu teprve druhý měsíc, začalo to s hromadným výpadkem - dobře, jednou se to může stát každému, ale co dál? Další firemní mail si s touto nespolehlivostí Wedosu asi raději ze Seznamu na svoji doménu převádět ani nebudu.

Jiri, 01.07.2014 20:46:40

U Wedosu běžná věc, navíc vše vždy hodí na zákazníka. Buď si na to zvyknete nebo odejdete jinam jako jsem to udělal já a mám klid. Těch pár kaček navíc za kvalitní hosting za to stojí.

Josef Grill, WEDOS, 02.07.2014 07:31:54

Dobrý den,

omlouváme se za komplikace. Za cca 4 roky provozu jsme neměli závažnější problém a nyní jsme měli dvě komplikace v období 5 týdnů.
Detaily jsou popsané na webu a v administraci. Je tam i kompenzace za problémy a zároveň tam přidáme i soupis opatření, která jsme provedli.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS