Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'PHP - nefunkční upload' - fórum

Návod pro řešení situace, kdy na webhostingu nefunguje upload souborů přes PHP

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

PHP se server

Aneta Baklová, 19.05.2018 12:47:55

Dobrý den, již asi dva měsíce mi nejde u mých webů ve wordpressu upravovat věci na serveru přes redakční systém, musím dělat vše ručně přes Total Commander. Je to děs, ale už jsem si zvykla. Dnes nefunguje ovšem vůbec nic, když už se konečně k webům přihlásím, nemůžu vložit fotku, odpovědět na komentář a ve finále mě web vykopne se slovy "Web je dočasně nedostupný kvůli plánované údržbě. Zkuste to prosím za chvíli znovu." Opravdu potřebuju na webech pracovat, jaké mám tedy možnosti a kde dělám chybu? Díky

Omezení počtu souborů

Stanislav Chudáček, 24.11.2016 02:39:36

Dobrý den,

snažím se vyřešit situaci, kdy má uživatel uploadnout přes stránky zároveň cca 50 malých obrázků (celková velikost je cca 3 MB).

Skript trvá cca 4 sekundy, pak se zastaví a jsem schopný nahrát max. 20 obrázků. Jedná se prosím o omezení ze strany wedosu? (Zkoušel jsem i zmenšit obrázky, a pořád mi to bere 20 kusů.)

Díky za odpověď!

Re: Omezení počtu souborů

Stanislav Chudáček, 24.11.2016 03:09:30

Aha - už se dívám, že je omezeno "max_file_uploads". Takže jednoduše modifikuji dotaz pro ujištění: nedá se tato hodnota ani v htaccess změnit, viďte? Díky moc za odpověď!

Re: Omezení počtu souborů

Filip Oliva, WEDOS, 24.11.2016 04:06:21

Dobrý den,

hodnotu parametru max_file_uploads nelze změnit.

import z XML

ondrej, 26.05.2016 01:17:14

90 sekunodvy limit znamena, ze nemozem spustit import z xml, ktory trva 10-15 minut? da sa naimportovat xml subor?

Re: import z XML

Pavel Hintermuller. WEDOS, 26.05.2016 09:03:03

Dobrý den,

při nastavení max_execution_time na 90s nejde běžně provést import většího XML. Napište nám prosím na online chat. Dočasné navýšení je možné.

nefunkční emaily

Přemysl Horák, 28.06.2014 07:37:02

nemohu se s nikým spojit aby emaily fungovali. Trvá to již 2 měsíce a pořád mi nikdo neodpovídá nebo nikdo nekomunikuje. potřebuji to co nejdříve vyřešit. děkuji

Re: nefunkční emaily

Ladislav Tejkl, 29.06.2014 23:40:57

Zdá se, že mi v noci z pátku 27.6. na sobotu nefungovaly emaily.
Někdo mi posílal (důležitý) mail, já nic nedostal a on také nic nedostal, jako že to nedošlo.
Nejhorší na tom je, že já se vlastně nedozvím že to nefunguje, jen třeba přijdu o zakázky nebo nedostanu důležitý očekávaný mail včas.
Jak je toto možné? Jsem u Wedosu teprve druhý měsíc, začalo to s hromadným výpadkem - dobře, jednou se to může stát každému, ale co dál? Další firemní mail si s touto nespolehlivostí Wedosu asi raději ze Seznamu na svoji doménu převádět ani nebudu.

Jiri, 01.07.2014 20:46:40

U Wedosu běžná věc, navíc vše vždy hodí na zákazníka. Buď si na to zvyknete nebo odejdete jinam jako jsem to udělal já a mám klid. Těch pár kaček navíc za kvalitní hosting za to stojí.

Josef Grill, WEDOS, 02.07.2014 07:31:54

Dobrý den,

omlouváme se za komplikace. Za cca 4 roky provozu jsme neměli závažnější problém a nyní jsme měli dvě komplikace v období 5 týdnů.
Detaily jsou popsané na webu a v administraci. Je tam i kompenzace za problémy a zároveň tam přidáme i soupis opatření, která jsme provedli.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS