Diskuze ke článku 'WEDOS DNS - seznam domén' - fórum

Seznam obsahuje všechny nesmazané domény, které jsou umístěny v našem DNS systému a jsou evidovány u vašeho zákaznického účtu. Odtud lze domény přidávat a upravovat.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Doména De

Mirek Vrbický, 13.01.2016 08:21:16

Dobrý den, prosím, jak mám nastavit doménu de, je již koupená, a u vás je koupen webhosting.

Re: Doména De

Martin Dušek, WEDOS, 13.01.2016 08:24:50

Dobrý den,

potřebné DNS záznamy naleznete v zákaznické administraci WEDOS v detailu Vašeho webhostingu.

Pokud byste si nebyl konkrétními údaji jistý kontaktujte zákaznickou podporu pomocí online chatu.

Co se záznamem v DNS - seznam domén po převodu webhostingu pod jiný účet

Martin, 19.06.2014 14:54:04

Dobrý den, nechci něco pokazit, proto se raději zeptám.
Na svém zákaznickém účtu Wedos jsem měl aktivní dva web hostingy.
Jeden z nich jsem převedl na nově založený zákaznický účet Wedos. Vše funguje, ale na mém (prvním) účtě pod volbou: DNS - seznam domén se mi stále zobrazuje i druhá doména (hosting), která je už ale "převedená" pod onen druhý zákaznický účet. Na druhém zákaznickém účtě, kam byl hosting převeden pod položkou DNS - seznam domén, žádná doména uvedena není. Jaký je správný postup? Nejprve doménu přidat na druhém účtě a na prvním ji smazat nebo obráceně?
Děkuji za radu.

Re: Co se záznamem v DNS - seznam domén po převodu webhostingu pod jiný účet

Daniel Dubravec, WEDOS, 19.06.2014 15:17:44

Dobrý den,

můžete to nejprve v původním účtu smazat a poté to jde přidat pod novým účtem.

Také nám můžete napsat na náš chat a tam požádat o přesun těch záznamů pod nový účet. Tím se nebude nic mazat ani nic měnit v DNS, pouze to uvidíte pod novým účtem.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS