Odesílá se jen část formulářových dat - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Odesílá se jen část formulářových dat

Štěpán Mátl, 12.06.2014 22:59:42

Dobrý den, při editaci produktu (eshop OpenCart) se zničehonic odesílá pouze část formulářových dat. Políček ve formuláři je sice opravdu hodně (velké MD pole, ale žádné soubory!), avšak nikdy s tím nebyl problém.

Dnes jsem chtěl přidat k produktu další parametry, a po odeslání formuláře se smazala i většina těch předchozích a v logu se objevily Notice hlášky s undefined indexem (avšak dané "undefined" políčko odesláno bylo, pouze se v POSTu nenachází). Kontroloval jsem všechny direktivy, které by na to mohly mít vliv (post_max_site, max_input_vars, atd.) - vše by mělo mít obrovskou rezervu.

Napadá prosím někoho něco? Povedlo se mi najít a obnovit zálohu databáze, takže majitel eshopu snad o žádná data nepřišel, ale nyní nemůže upravovat produkty...

Re: Odesílá se jen část formulářových dat

Jakub Dibala, WEDOS, 13.06.2014 07:33:48

Dobrý den,

prosíme, kontaktujte zákaznickou podporu přes kontaktní formulář zde: https://hosting.wedos.com/cs/cform.html. Problém popište co nejvíce, pokusíme se pomoci.

Re: Odesílá se jen část formulářových dat

Pavel Obolecký, 14.06.2014 18:37:23

No mě napadá jestli to není ten samý problém, který je na mém webhostingu a serveru. Chvíli je vše vpořádku a chvílemi jsou ztráty dat přenosu... takže mi blbnou aplikace, špatně se ukládají data a zasekává se či laguje web. A na podpoře wedos mi řekli že nevidí problém. Až poté co jsem jim zaslal log z ping příkazu se ztrátami... ale zatím čekám celý den na řešení z jejich strany.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS