Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

wait time apache - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

wait time apache

Jakub Vytiska, 09.06.2014 00:31:31

Nepotýkáte se někdo s problémem na VPS s velkým wait time při odpovědi apache? cca 2-3s někdy i více. Veškeré nastavení php, apache sem prošel a prozkoušel (keepalive, timeout, phpmemory limit(32M) atd atd). Vyzkoušel jsem i deaktivovat moduly v apache i php. Procesor není vytížen, RAM v pohodě (bavím se o projektu kam chodím prozatím jen já, takže vytížením to není). DNS nastaveny na Wedos. Sever jsem instaloval dle http://www.howtoforge.com/perfect-server-debian-wheezy-apache2-bind-dovecot-ispconfig-3-p5 (Tedy debian7 + ISPCOnfig). PHP je na CGI/fastCGi - zkoušel jsem i na Apache2 handler- problém stejný. projel jsem test mysql, v pohodě. Logy jsou bez nějakých problémů. Nápady? Díky.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS