Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Nejhorší hosting ever - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Nejhorší hosting ever

Pavel, 30.05.2014 12:42:24

Vážení,

během posledních sedmi dní se mi na wedos hostingu stalo následující (tedy možná toho bylo víc, ale o tomto vím):

1) nefungoval váš email - skoro den
2) nefungoval hosting - když jsem to reportoval, technici se začali starat - prý byl přetížen jiným webem na tomtéž serveru
3) totéž co 2)

Už toho začínám mít opravdu dost. Jste můj čtvrtý hosting a jednoznačně nejhorší. Nevíte někdo o hostingu, kterému se dá věřit?

Díky, Pavel.

Re: Nejhorší hosting ever

Josef Grill, WEDOS, 31.05.2014 09:38:06

Dobrý den,

děkujeme za příspěvek.

O tom, co se dělo minulý pátek jsme psali na našem webu (datacentrum.wedos.com).

Situaci ze včerejšího odpoledne (a stejné situace ještě jednou v průběhu uplynulého týdne), kdy na jednom ze serverů došlo ke krátkodobému problému, řešili kolegové. Na tomto serveru se ještě situaci věnujeme.

Za komplikace se samozřejmě omlouváme a děkujeme za pochopení.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS