Nejde POP3 ani webové rozhraní. - fórum

Kategorie: Webhosting / E-maily

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Nejde POP3 ani webové rozhraní.

Michal Súkup, 23.05.2014 17:43:14

Dobrý den, od odpoledních hodin (zaregistoval jsem problém cca v 15 hodin) nejdou stahovat e-maily z @mndk.cz a @sukup.cz. Stejně tak nefunguje webové rozhraní k těmto doménám. Ping na mailový server

Příkaz PING na we2-webmail.wedos.net [46.28.105.74] - 32 bajtů dat:
Vypršel časový limit žádosti.

Také při pístupu přes administraci webu přímo ze správy účtu na client.wedos.cz - http://webmail.wedos.net/ se dočkám pouze následujícího chybového hlášení.

Chyba spojení

Firefox nemůže navázat spojení se serverem webmail.wedos.net.

Server je dočasně nedostupný. Zkuste to prosím znovu za chvíli.
Pokud se vám nezobrazují ani ostatní stránky, zkontrolujte síťové připojení svého počítače.
Pokud je váš počítač chráněn firewallem nebo proxy serverem, zkontrolujte, zda má Firefox přístup na Internet.

Co je to za problém? Já svůj mail se skřípěním zubů na nějaký čas oželím, ale v případě nemocnice je to poměrně problém!

Re: Nejde POP3 ani webové rozhraní.

Michal Súkup, 23.05.2014 17:44:10

Připojím informaci, že jsem zkoušel přístup přes dva různé providery a také mobilní internet.

Miroslav Beran, 23.05.2014 17:53:31

6 h m��x|tív�Q����Q����Q���XQ����Q���1 dmagc�cM��p.pnR����Q���PR����Q���@R���1 měs.argin-r��uQ�z��ordehR���PR����R����Q����R���Časový posun }L �wrr azů�

Ani s on-line podporou nejde pokecat :-(

Roman Tobiška, 23.05.2014 18:22:23

Musím se připojit. E-mailové služby nefungují ani přes webmail. Webové stránky k mé doméně sice ano, ale e-mail je mnohem důležitější. Kde je nějaký technický dohled? Proč ani po několika hodinách od výpadku služeb není na webu www.wedos.cz oficiální informace o tom, co se děje a kdy můžeme očekávat nápravu?
RT

Zdeněk Čechal, 23.05.2014 22:33:08

Také se od 15 hodiny nemůžeme dostat na náš firemní email až doposud (22:30) Pokud ovšem nepřijímá ani příchozí emaily, což asi nepříjímá, zajímalo by mne, zda nám někdo bude kompenzovat ušlý zisk za příchozí objednávky, které nám chodí právě na nefunkční email??? Kdyby šlo o free webhosting, tak s tím nic nenadělám, ale tady se bavíme o placené službě!

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS