jak moc je pomalá? - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / PrestaShop

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

jak moc je pomalá?

Václav Novotný, 28.03.2014 00:27:05

Dobrý den,
chystám e-shop s 20 tis. položkami (a to ještě není multishop), kam bude chodit tak 5000 návštěv denně a v administraci se bude pohybovat přibližně pět lidí simultánně.

Vzhledem k tomu, jak je Presta zdobená, mám obavu, jestli nebude pomalá. Hlavně administrace musí lítat, nesnáším čekání. Na druhou stranu se mi prestashop líbí právě tím, jak je vyspělý a vyšperkovaný.

Myslíte, že na svižnou práci bude stačit hosting no-limit? Případně jaké řešení byste navrhovali? Jelikož jsem spíš webový vývojář, tak bych se nerad pachtil s konfigurací serveru, takže nejlépe nějaké jednoduché a bezpečné řešení.

Co myslíte?

Re: jak moc je pomalá?

Daniel Dubravec, WEDOS, 28.03.2014 09:41:01

Dobrý den,

na podobný požadavek zde nelze přesně odpovědět.

Náročnost každého webu je zcela individuální a některé weby mohou mít u nás na webhostingu klidně tisíce návštěv a jinému může stačit pár desítek návštěv.

Je důležité proto web správně vytvořit a optimalizovat. Od nás máte tyto parametry PHP u webhostingu NoLimit a kdykoliv je možné navýšit webhosting na NoLimit Extra:

http://hosting.wedos.com/cs/webhosting/php.html

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS