Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

volání obsahu - fórum

Kategorie: Programování / PHP

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

volání obsahu

cenek havelka, 22.01.2014 15:20:18

Dobrý den,
mám www stránky a potřeboval bych poradit. Samotný obsah volám pomocí parametrů, tedy na indexu je "jádro", které parametry rozebere a podle toho vyvolá soubor s obsahem. web se tedy skládá z headru, footru a indexu, ostatní obsah je v souborech. Pokud mi index zavolá nějaký obsah, nahraje se až po hlavičce, potřeboval bych poradit jak vyvolat data typu meta description pro použití v hlavičce.
Ptám se, abych nemusel kompletně překopávat způsob fungování tohoto webu.
Jediné co mě napdalo, že bych vytvořil další soubory, které by svým způsobem odpovídali souborům s obsahem, ale obsahovali by meta description a volali se již v hlavičce, což by však pro mne znamenalo vytvořit pro každou sránku nový soubor.

Děkuji za jakoukoliv radu.

Re: volání obsahu

Filip Vaněček, 23.05.2014 17:35:44

Nevím jak moc je to aktuální, ale php je serverová záležitost. Tedy ještě před html. Takže si jednoduše ulož obsah který potřebuješ do proměnných a zavolej ho do headeru

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS