Javascript na serveru - Node.js (Server-side) - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Červen 2017

Luboš Strejček, 06.06.2017 22:07:26

Dobrý den,

Také bych ocenil nodejs. Sleduji tuto diskuzi a chtěl bych se zeptat, zda se za poslední rok něco změnilo.

Díky

Javascript

Vladimír Cvajniga, 13.03.2017 10:04:24

Dobrý den,

ještě pořád platí, že JavaScript nebudete podporovat? O PHP se říká, že je to zastaralá technologie, ale to nedovedu posoudit. Potřebuji začít programovat databázové přístupy přes JavaScript (JSON data source).

Node.js

Tomas, 05.06.2016 14:21:38

Node.js stale nic?

Re: Node.js

David Cigánek, WEDOS, 07.06.2016 10:42:51

Dobrý den,

nějaké novinky připravujeme, v blízké době o nich budeme blíže informovat.

Marv, 21.08.2016 00:06:53

Dobrý den,
je již známo něco nového ohledně podpory node.js na vašem webhostingu?

Děkuji za info

Jakub Szymsza, 06.11.2016 13:46:14

Dobrý den,

v únoru jste psali, že Node nechystáte, v červnu zase, že brzy budou novinky. Teď je listopad, a nic nového o Nodu jsem stále nenašel.

Vzhledem k tomu, že se dá bez nadsázky říci, že Nodu a JavaScriptu obecně patří budoucnost, myslím, že by bylo ideální pro Vás i pro klienty Node na webhostinzích implementovat.

Plánujete tedy někdy v blízké budoucnosti (tj. do konce roku) Node rozjet? Děkuji

Javascript na serveru - Node.js (Server-side)

Petr , 21.01.2014 15:11:13

Zdravím,

chci se zeptat zda wedos podporuje na běžném hostingu server-side javascript, tedy JS bežící opravdu na serveru. Například framework Node.js.

Díky za odpověď!

Re: Javascript na serveru - Node.js (Server-side)

Luděk Janča, Wedos, 21.01.2014 15:13:27

Dobrý den,

webhosting toto nepodporuje. Na webhostingu je pouze PHP.

Petr, 22.01.2014 01:15:09

Na VPS by to ale neměl být problém, že? :)
Díky

Jakub Dibala, WEDOS, 22.01.2014 09:03:07

Dobrý den,

na VPS si můžete nainstalovat, nakonfigurovat a rozběhnout cokoliv budete chtít.

Jan Soběslav, 05.02.2016 10:19:35

Dobrý den,
S odstupem dvou let bych se rád opět zeptal, jestli nyní už zvažujete hostování node.js aplikací?

S pozdravem, Jan Soběslav.

Luděk Janča, Wedos, 08.02.2016 10:42:51

Dobrý den,

s Node.js aktuálně v plánech do budoucna nepočítáme.

Martin, 26.05.2016 19:50:29

Udělejte si nějakou anketu nebo něco. NodeJS teď frčí a já osobně jsem nucen hledat alternativní hostingy. Určitě by vám to přineslo nové klienty.

Jan, 19.11.2016 16:58:46

Souhlasím, trochu mě to mrzí, že musím hledat u konkurence, když jsem jinak s wedosem spokojen.

Jakub Szymsza, 19.11.2016 17:07:35

Jsem rád, že jsem objevil podobně smýšlející lidi :)

JavaScriptu patří budoucnost, a tak jeho nepodpora na hostingu je pro Wedos jedno velké mínus.

Pokud máte zájem o Node, navrhuji Vám pořídit si vlastní VPS. Narozdíl od hostingu ovšem nedoporučuji Wedos. Reklamu tady dělat nebudu, ale když člověk umí hledat, najde VPS se 4 GB RAM, 120 GB diskem a 8 jádrovým CPU za 350 Kč měsíčně. Oproti hostingu je to cena sice mnohonásobně vyšší, na druhou stranu na tom můžete hostovat neomezený počet domén na jakémkoliv serverovém jazyce chcete.

Mrzí mě, že všechno už nemám na Wedos hostinzích tak jako předtím, ale dokud na hosting nenainstalují Node, jinak to bohužel nejde...

Vladimír Cvajniga, 31.01.2017 17:30:36

Ještě pořád platí, že JavaScript nebudete podporovat? O PHP se říká, že je to zastaralá technologie, ale to nedovedu posoudit. Potřebuji začít programovat databázové přístupy přes JavaScript (JSON data source). Obávám se, že se budu muset porozhlédnout u konkurence...

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS