Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Rozšíření paměti - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Rozšíření paměti

Chap, 16.01.2014 15:42:42

Dobrý den, můžu se zeptat, v jakém stavu je Váše "vánoční nadílka" v podobě dvojnásobku RAM pro stávající zákazníky aktivní 24.12 2013? Tato informace mne potěšila, jelikož jsem zrovna uvažoval zvýšení počtu modulů právě kvůli RAM. Samozřejmě chápu, že instalace takového množství modulů zabere dosti času, jen se ptám spíš ze zvědavosti. Předem díky za jakoukoliv informaci.

Re: Rozšíření paměti

Daniel Dubravec, WEDOS, 16.01.2014 18:03:26

Dobrý den,

navyšování bude probíhat během února. Nevíme ale přesně jak dlouho to potrvá. Aktuální předpoklad je, že to bude hotové do konce února.

Petr Ždímal, 27.02.2014 10:02:54

Dobrý den,

z nabízených variant VPS jsem pochopil, že navýšení bude permanentní (jak pro aktivní, tak pro nové VPS). V meganovince se ovšem píše pouze u aktivních VPS.

Jde mi o to, že nyní provozuji pouze jeden modul s 512 MB RAM, snad během zítřka dojde k navýšení na 1 GB, za měsíc nebo dva by se mohlo stát, že budu potřebovat 2 GB RAM - znamenalo by to tedy přikoupit pouze jeden modul? Celkově by to vyšlo na 200 Kč/měsíc bez DPH?

Děkuji mnohokrát za objasnění.

Petr Smetana, WEDOS, 27.02.2014 10:05:28

Ano, prakticky by to tak mělo být.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS