Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

skrytí adresy kontaktu ve veřejné části registru - fórum

Kategorie: Domény / CZ domény

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

skrytí adresy kontaktu ve veřejné části registru

Tomáš Pokorný, 31.12.2013 09:22:18

Zdravím,

ověřil jsem kontakt domeny prostřednictvím všech tří PINů od nic.cz, ale stále nenacházím možnost, jak skrýt adresu ve veřejné části registru BEZ založení účtu mojeId.

Kde je to možné zařídit?

Děkuji za info.

T.

Re: skrytí adresy kontaktu ve veřejné části registru

Petr Šťastný, WEDOS, 31.12.2013 09:24:52

Tuto možnost aktuálně zatím nenabízíme. Je teprve v plánu.

Tomáš Pokorný, 31.12.2013 09:28:52

Děkuji za rychlou odpověď.

A v jakém časovém horizontu odhadujete, že bude implementována? Vyplatí se mi zatím převést kontakt pod mojeID?

Díky.

Petr Šťastný, WEDOS, 31.12.2013 09:31:55

Žádný termín stanoven není.

Pokud se ptáte na náš názor na mojeID, tak jej nepoužívejte. Nic skutečně užitečného vám nepřinese.

Tomáš Pokorný, 31.12.2013 10:04:34

Děkuju za vyjádření.

Implementace skrytí poštovní adresy ve wedos administraci by bylo určitě žádanou featurou a mnoho zákazníků by jistě převedlo domény k vám.

Asi je pravda, že mojeID nepřináší mnoho výhod, na druhou stranu NIC implementovalo tuto vlastnost a dostálo tak zákonným požadavkům na ochranu osobních údajů u fyzických osob a marketingově tuto featuru využívá k propagaci mojeID.

Roman Gorol, 03.01.2014 16:50:21

Dobrý den, kontakt domény můžete mít veden u jiného registrátora než domény. Jiní registrátoři skrytí adresy u kontaktu podporují, tak v tom nevidím problém.

Bronislav Mocek, 04.01.2014 20:17:18

V rámci ochrany osobních údajů by tato služba rozhodně měla být zprovozněna, i když na toto zákon (možná) ještě nepamatuje. Tuto službu nabízí velké množství registrátorů (v zahraničí to již bývá součástí registrace nebo webhostingu).

Podle mého by tuto službu (byť za symbolickou cenu) využilo mnoho Vašich klientů, kteří rádi vyplní všechny údaje správně, ale za podmínky, že jejich citlivé údaje zůstanou skryty pro běžné vyhledávací stroje. V momentě, kdy by došlo k nějaké nezákonné činnosti, přece pořád máte k údajům přístup, stejně jako NIC.cz a jiné orgány.

Pokud berete alespoň nějaký ohled na názory diskutujících ve Vašem fóru, i já se tímto přimlouvám ke zprovoznění této služby. Mám u Vás 3 vlastní a asi 5 spravovaných domén a jsem nadmíru spokojen.

Tomáš Holeček, 14.02.2015 13:23:45

Dobrý den,

jaký je aktuální stav?

Už umožňujete pro fyzické osoby skrytí adresy ve veřejné části registru, aniž by měli založeno zbytečné MojeID?

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS