Přehled využitého prostoru - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Přehled využitého prostoru

Michal Filinger, 15.12.2013 03:20:14

Dobrý den,
nedávno (konkrétně 13. 12 2013) jsem si u vás na doporučení zřídil webhosting a doménu. Se službou jsem nadměrně spokojen, vše mi funguje, jak by mělo, ale z neznámého důvodu nevidím v zákaznické administraci přehled využitého prostoru a to ani u webu a ani u databáze (o tu mi jde především). Respektive hodnoty tam jsou, ale neodpovídají skutečnosti. Například na databázi mám navázané dva Wordpressy (jeden na hlavní doméně, druhý na subdoméně), oba byly přeneseny z konkurenčního hostingu a databáze importována a nezdá se mi, že by nezabírala žádné místo (když píše 0 MB). Totéž je i u velikosti webu, kde je hodnota 1 MB, což mi také nepřijde odpovídající. Je mi jasné, že se asi vše nezapočítává okamžitě, ale po 24 hodinách bych již změnu celkem očekával. Jde mi převážně o to, abych si mohl hlídat využití prostoru (hlavně pak pro databázi), kdyby náhodou hrozilo, že ych se blížil k limitu, abych mohl např vymazat neaktuální obsah apod.
Jak často tedy dochází k aktualizaci těchto údajů?
Předem děkuji za odpověď.

Re: Přehled využitého prostoru

Petr Smetana, WEDOS, 15.12.2013 09:52:30

Dobrý den,

děje se tak jednou týdně.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS