Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Webhosting - instalátor aplikací' - fórum

U webhostingu nabízíme automatický instalátor aplikací (CMS, e-shopy a další). Prozatím je k dispozici TYPO3, WordPress, ImpressPages, Joomla, Nette, Piwigo, PrestaShop, FluxBB a MediaWiki. A připravujeme další.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

aplikace

Lenka Kudělová, 18.08.2018 14:25:33

Dobrý den,
jakou aplikaci nejlépe zvolit z vaší nabídky, pro účel webových stránek kde jsou podstatné obrázky( výtvarné portfolio)? Přecházím z miniwebu na webhosting a mám v tom trochu guláš. Nejsem IT.
děkuji

Re: aplikace

Karel Bříza, WEDOS, 19.08.2018 19:22:13

Dobrý den,

pro obrázky je určeno například Piwigo, pro Vaše portfolio však bude vyhovující také Wordpress.

smtp

Michal Mejvald, 24.07.2018 14:13:17

zapomnel jsem nastaveni pro svuj smtp server smtp.mejvald.cz ne netusim kde ted bezi, nekdo me hacknul, omluvam se pokud to skonci ve spatnem vlakne, ale nekdo posila uatomatizove maily z my adres, muzete me nekam nasmerovat?

Re: smtp

Karel Bříza, WEDOS, 24.07.2018 18:40:56

Dobrý den,

služby máte na Vašem VPS, tedy běží u Vás, nejsme schopni Vám k tomuto poskytnout další informace.

Doporučujeme Vám si řádně nastavit reverzní adresy a SPF záznamy.

Jak promazat FTP

Michal P, 26.04.2018 21:30:29

Dobrý den,

odinstaloval jsem wordpress a teď když ho chci opět nainstalovat, mi to píše tohle:

CHYBA
Cílový adresář /www/domains/xyz.cz není prázdný. Nejdříve prosím tento adresář odstraňte přes FTP. Následně spusťte instalaci.

Vůbec ale nevím odkud mám co vymazat. Je někde prosím návod nebo něco takového?

Díky

Re: Jak promazat FTP

Gold Bull, 20.05.2018 23:34:22

Mám přesně stejný problém.

Jak správně nastavit instalaci Wordpress

Lukáš M., 24.01.2018 00:01:34

Dobrý den. Rád bych se zeptal na správný postup instalace WP na hlavní stránku domény "názevdomény.cz"
Pokud instaluji na jakoukoliv subdoménu, vše proběhne v pořádku. Pokud se však snažím nainstalovat na doménu jako takovou, bohužel mi to píše že složka není prázdná.
Pokud však smažu složky které mám přímo v adresáři "www" jako "subdom" či "domains", přijdu tak o vše co v těchto složkách mám - je to tak?

Je na to prosím nějaké řešení?
Nerad bych používal jako webovou stránku příklad "www.něco.názevdomény.cz"

Děkuji Vám za radu.

Re: Jak správně nastavit instalaci Wordpress

Roman Mondek, WEDOS, 24.01.2018 08:45:37

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím po přihlášení do https://client.wedos.com/ přes chat nebo kontaktní formulář, podíváme se na to.

Přidání Laravel a OctoberCMS

Miroslav Molinek, 14.08.2017 15:42:08

Nějáké plány na zahrnutí OctoberCMS v instalátoru aplikací a další Laravel aplikace?
https://github.com/octobercms/october
http://laraveldaily.com/review-top-5-laravel-based-cmss/

Re: Přidání Laravel a OctoberCMS

Jakub Dibala, WEDOS, 21.08.2017 12:53:13

Dobrý den,

základní sadu aplikací, kterou aktuálně nabízíme, budeme postupně rozšiřovat. Konkrétně Laravel jako takový (pouze framework) máme v plánu otestovat, ale vzhledem k tomu, že na webhostingu nemáte přístup ke konzoli, není možné využívat příkazy "php artisan ...". S tím je třeba počítat. Co se týče OctoberCMS, ten zatím nemáme v plánu nabízet. Stále se však nabízí možnost ruční instalace z Vaší strany. Děkujeme za pochopení.

Žádost o přidání, 28.08.2017 20:10:01

Uvažujete o přidání MyBB?

Roman Mondek, WEDOS, 29.08.2017 14:06:23

Dobrý den,

děkujeme za podnět, aplikaci otestujeme a případně zpřístupníme. Bohužel to nebude ihned.

Aktuálně je v instalátoru aplikace pro fórum FluxBB.

instalace wordpress

šigut, 02.05.2017 21:11:02

Rád bych radu. mám FTP přístup, ve složce www. jsem nahrál složku webu a zde data od wordpressu, při zadání www.ostravskareklama.cz mi vyskočilo okno pro instalaci (od admina co se doposud staral/nestaral o web) jsem dostal data
administration = pma.xxxx.net
server = wmxxx.wedos.net
user = xxxxxxx
password = xxxxxx
vše jsem vypsal,ale píše to že jsou to špatná data. Jak mohu vyřešit tuto potíž?

wordpress

Pavel Beneš, 17.04.2017 21:51:38

Dobrý den,
nainstaloval jsem Wordpress a z emailu URL adresa, na kterou jsem klikl, nenaběhne tak jak má a ukáže se toto:

Not Found

The requested URL /wp-admin was not found on this server.

Co bych měl udělat, aby to fungovalo? Doménu už jsem převedl k vám.
Děkuji

Re: wordpress

Roman Mondek, WEDOS, 18.04.2017 15:14:31

Dobrý den,

kontaktujte nás přes chat nebo kontaktní formulář a uveďte, o jakou doménu se jedná - prověříme to.

wordpress instalace

Martin, 25.02.2017 21:18:48

dobrý den,

po instalaci wordpressu mi dorazily dva maily. V jednom byl odkaz k administraci. Při kliknutí se mi zobrazí hláška, že požadovaná stránka na serveru nebyla nalezena.

Kde jsem udělal chybu?

Re: wordpress instalace

Filip Oliva - WEDOS, 25.02.2017 21:28:35

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím přes chat a problém prověříme:
https://client.wedos.com/chat/entry.html?deps=hosting

Odinstalace aplikace

Josef Hrubý, 21.02.2017 19:17:16

Pomocí instalátoru jsem přidal prestashop a nyní bych rád toto zrušil, nevím jak to udělat přes ftp jsem všechno smazal, ale v administraci wedos to stále je, poradí mi někdo prosím?
Díky Pepa

Re: Odinstalace aplikace

Roman Mondek, WEDOS, 21.02.2017 20:40:04

Dobrý den,

v administraci záznam o instalaci zůstane, stačí jen smazat data webu z FTP a můžete instalátor použít znovu.

Problém s aktualizací/odstranění instalátoru

Oliver Tamchyna, 17.02.2017 16:55:09

Dobrý den,
nainstaloval jsem na wedosu wordpress 3.9.2 a následně aktualizoval pluginy, následně šablony. Pak nastal problém.Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function is_customize_preview() in /data/web/virtuals/156401/virtual/www/domains/olivertamchyna.com/wp-content/themes/twentyfourteen/inc/widgets.php:40 . Všiml jsem si že už to tu pár lidí řešilo ale nejsem z toho uplně moudrej (jsem úplný začátečník). Vím že potřebuji aktualizovat wordpress na nejnovější verzi, ale vůbec nevím jak to udělat nebo jak odinstalovat wordpress z instalátoru wedosu. Předem děkuji

Re: Problém s aktualizací/odstranění instalátoru

Oliver Tamchyna, 17.02.2017 18:01:03

problém vyřešen

Erika Horňáková, 07.03.2017 13:40:18

Dobrý den, smím se zeptat, jak jste daný problém vyřešil?

Jiří Boček, 28.03.2017 17:00:32

Dobrý den, mám stejný problém, jak ho mám vyřešit? odpověď jsem zde nikde nenašel. Děkuji

Roman Mondek, WEDOS, 28.03.2017 17:51:36

Dobrý den,

obecně lze takové problémy řešit přejmenováním složky šablony na FTP (wp-content/themes/nazevsablony) na jiný název, tím si zpřístupníte administraci WordPressu a budete moci provést veškeré aktualizace.

Jiří Boček, 28.03.2017 18:15:26

to bohužel nejde, takovou možnost jsem nikde nenašel

JAK ODSTRANIT PŘEDCHOZÍ INSTALACI

Jan Janoušek, 15.02.2017 11:12:23

Dobrý den,
chci se zeptat jak opravit instalaci wordpressu. Adresaře se na FTP jeví prázdné, nicméně instalace neproběhne protože adresář není prázdný.
Poradíte jek postupovat?
Děkuji

Re: JAK ODSTRANIT PŘEDCHOZÍ INSTALACI

Jan Janoušek, 15.02.2017 11:19:15

děkuji, již vyřešeno opravou htaccess

Jak zobrazit fórum

David Kubát, 23.09.2016 12:58:02

Dobrý den,

pomocí instalátoru jsem nainstaloval phpBB fórum, ale nevím, jak zařídit, aby bylo hned na úvodní straně webu (index.php). Hledal jsem i v dokumentaci samotného fóra, ale zatím bez úspěchu. Jakým způsobem ho tam umístím? Předem děkuji za případnou odpověď.

David Kubát

Re: Jak zobrazit fórum

Ondřej Jaroušek, WEDOS, 23.09.2016 13:26:08

Dobrý den,

instalace se standardně provádí do složky /www/domains/nazevvasidomeny.cz. Pokud se Vám nezobrazuje obsah, zkontrolujte prosím, zda máte ve složce /www náš výchozí .htaccess. Ten si můžete případně obnovit ve Vaší zákaznické administraci v detailu webhostingu - menu Nástroje.

Pokud byste měl s instalací jakýkoliv problém, můžete kontaktovat zákaznickou podporu na chatu či přes kontaktní formulář.

https://hosting.wedos.com/cs/kontakty.html

Re: Jak zobrazit fórum

David Kubát, 23.09.2016 13:31:08

Děkuji za radu. Fórum se tam "samo" objevilo za nějakou dobu.

Pěkný den.

Chybí www.

Tereza Kinovičová, 18.09.2016 03:02:21

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, proč se mi v adrese nových web stránek nezobrazuje www pred názvem webhostingu.

Děkuji!

T.

Re: Chybí www.

Tereza Kinovičová, 18.09.2016 04:21:15

Už to mám!

Pavel Vejmělek, 07.01.2017 16:52:08

A jak jste na to prisla? :) Mne chybi take ... :/

Roman Mondek, WEDOS, 07.01.2017 17:25:56

Dobrý den,

nastavte si URL webu dle svých požadavků, stačí na začátek přidat subdoménu www

Kam zvolit instalaci Drupalu?

Wicca Century, 06.09.2016 17:59:37

Mám dotaz, maturuju tady u toho už hodinu a nedaří se mi. Přes "Instalaátor aplikací" bych ráda nainstalovala Drupal 7 tak, aby byly webové stránky přímo přístupné po zadání adresy www.něco.cz. Co mám tedy zadat do polí "(subdoména).doména(alias)/adresář". Vyzkoušela jsem to bez subdomain, jak je uvedeno v návodu, ale instaluje se to bůhvíkde a na FTP je složka "www" stále prázdná a web je z danné adresy nepřístupný. Děkuji předem za odpověď.

Re: Kam zvolit instalaci Drupalu?

Roman Mondek, WEDOS, 06.09.2016 18:12:53

Dobrý den,

instalátor instaluje do složky /www/domains/nazevdomeny.koncovka

Pole subdoména nechte prázdné, jen vyberte správnou doménu.
Pokud Vám to stále nepůjde, kontaktujte nás přes chat a podíváme se na to.

jak lze přejmenovat název subdomény a změnit mail subdomény?

Karla Koseva, 22.03.2016 12:22:04

Dobrý den,

jak lze změnit název subdomény z Příprava k maturitě na jiný? Jak lze u domény a subdomén změnit mail na wedosový mail? Mám tam totiž nastavený svůj gmail, což je můj soukromý, ten tam nechci..

děkuji,

Koseva.

Re: jak lze přejmenovat název subdomény a změnit mail subdomény?

Martin Dušek, WEDOS, 22.03.2016 19:32:09

Dobrý den,

pokud máte subdoménu vytvořenou na FTP tak by stačilo daný adresář přejmenovat. Případně pokud je v DNS domény vytvořen záznam tak jej změnit na daný název.

U druhé části dotazu si bohužel nejsem jistý, jaký email konkrétně máte na mysli. Zkuste případně kontaktovat naši zákaznickou podporu pomocí online chatu.

URL videa se nepřemění na obraz

Artem Bryksa, 31.01.2016 14:20:49

Dobrý den,
poslední dobou mám problém, že když vkládám url odkaz YouTube videa, tak se mi po vydání článku zobrazí pouze url, a ne video samotné.
Ještě před měsícem Wordpress automaticky dokázal převést url na video, teď už to ale nějak nefunguje. Zajímavé ale je, že Vimeo videa a Twitter příspěvky se zobrazují na stránce normálně.
Děkuji.

dotaz na odinstalaci WP

Radek Štěpánek, 14.10.2015 20:07:39

Zdravím, před chvilkou jsem nechal nainstalovat WP, ale i když jsem WP dal instalovat do "adresáře" jako zkušební, tak už mi nechodí stránky, které původně byly navázány na hlavní doménu. Dá se to nějak opravit? Kde dělám chybu?

prestashop

David Freeman, 13.10.2015 14:07:06

dobrý den,

nainstaloval jsem prestashop pomocí instalátoru, přišel mně emai... ale odkazy jsou nefunkční. Nemohu se tak dostat do aministrace Presty. Kde může být problém ?

Děkuji

Re: prestashop

Martin Dušek, WEDOS, 13.10.2015 14:40:43

Dobrý den,

kontaktujte prosím podporu pomocí online chatu.

Instalace wordpressu

Nikola Dóžová, 14.07.2015 13:55:12

Dobrý den,

snažila jsem se 3x nainstalovat wordpress na svoji doménu www.nekesa.cz, ale ani jednou se to nepodařilo. Postupovala jsem podle tohoto videa: https://www.youtube.com/watch?v=0bVLiCx-cJw Bohužel po zkopírování wordpressu a zadání mojí stárnky do vyhledávače se nic nezmění. Vidím stále jen hlášku, že je doména zaregistrovaná. Už z toho začínám být šílená. Nevíte, kde by mohla být chyba?

Děkuji.

Re: Instalace wordpressu

František Hrubeš, WEDOS, 14.07.2015 14:08:10

Dobrý den,

problém je v tom, že Vaše doména je nasměrována na svou výchozí stránku s informací o registraci domény. Je tedy potřeba doménu nasměrovat na webhosting. To můžete udělat ze zákaznické administrace. V zákaznické administraci přejděte do sekce "domény" -> vyberte ze seznamu požadovanou doménu -> v levém menu zvolte možnost "Nastavení DNS záznamů služby" a tam nasměrujte doménu na webhosting. Změna se projeví do 60 minut.

Jakmile bude doména správně nasměrována, můžete Wordpress nainstalovat podle návodu na Youtube, popřípadě můžete využít náš automaticky instalátor - viz http://kb.wedos.com/webhosting/instalator-aplikaci.html

Pokud by jste narazila na nějaký problém, kontaktujte nás prostřednictvím online chatu, kde Vám operátor poradí.

instalace Wordpressu

Zdeněk Terendy, 12.05.2015 14:45:07

Dobrý den,
dnes jsem si na svoji doménu instaloval Wordpress dle Vašeho návodu, přišlo mi do emailu potvrzení s URL adreso, na kterou jsem klikl, ovšem objevuje se hláška

Not Found

The requested URL /wp-admin was not found on this server.

Chci Vás požádat o radu, jak se dostat k přihlašovací tabulce do Wordpressu?

Re: instalace Wordpressu

Pavel Hintermüller, WEDOS, 12.05.2015 14:48:27

Dobrý den,

napište nám prosím na chat nebo přes kontaktní formulář. Příčin může být více. Prosím také o přihlášení do Vašeho zákaznického účtu před tím než nám napíšete.

Zdeněk Terendy, 12.05.2015 15:06:47

Ok, už jsem napsal přes kontaktní formulář ze svého profilu na Wedosu. Děkuji za pomoc. ZT

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 12.05.2015 14:53:18

Dobrý den,

pokud se jedná o industrialhouse.cz tak zde je vidět WP(bez stylů kvůli chybné site URL) http://101193.w93.wedos.ws/domains/industrialhouse.cz/

Jinak by stačilo nasměrovat doménu industrialhouse.cz k nám na webhosting tak že u registrátora domény nastavíte naše DNS servery http://kb.wedos.com/dns/servery-wedos.html pak vám to bude fungovat klasicky na doméně.

Jana Mičeková, 14.04.2016 19:54:15

Riešenie zmeny DNS záznamov nie je vhodné, pokiaľ k ich zmene má dôjsť až po dokončení webu. Vaša vlastná inštalácia WP má fungovať s relatívnymi URL adresami t.j. aj s adresárom /domains/.

Magento

Martin, 24.03.2015 15:30:02

Dobry den,

podporujete uz i Magento system?

Diky

Re: Magento

Roman Mondek, WEDOS, 27.03.2015 23:30:13

Dobrý den,

Magento zatím neplánujeme nabídnout jako součást automatického instalátoru aplikací, ale můžete si jeho instalaci provést ve vlastní režii dle instalačních instrukcí vývojářů Magento.

záměna aplikace

Přemysl, 11.03.2015 14:57:38

Dám nainstalovat Prestashop, admin mi hlásí, že mi nainstaloval prestashop a přitom na doméně se mi objevil wordpress.

někde je chyba

Re: záměna aplikace

František Hrubeš, 11.03.2015 15:12:47

Dobrý den,

pravděpodobně bude chyba v adresářové struktuře na FTP Vašeho webhostingu nebo v htaccess souboru.

Napište nám prosím na chat a pokusíme se problém vyřešit.

Český WordPress

Jarek, 08.10.2014 23:07:32

Dobrý den.
Chtěl jsem se zeptat, zda bude možné instalovat počeštěný WordPress?
Na netu se dá stáhnout již počeštěná verze 4.
Děkuji za info.
J

Re: Český WordPress

Pavel Hintermüller, WEDOS, 09.10.2014 07:31:37

Dobrý den,

WP v češtině v nabídce instalace máme. Upgrade na vyšší verzi se Vám nabídne po prvním přihlášení do administrace WordPressu.

Starší verze

Vladimír Špaček, 07.10.2014 20:52:18

Dobrý den,
děkuji za skvělou službu "instalátor aplikací"
Ocenil bych instalace starších verzí aplikací.
Myslím Prestashop 1.5.6.0.
Mám všechny možné moduly na 1.5.6.0 a na novější 1.6 jsou tyto moduly k ničemu.
Možnost instalace starších verzí by byla skvělá volba.
Děkuji za odpověď.

Re: Starší verze

Jakub Dibala, WEDOS, 08.10.2014 07:38:58

Dobrý den,

starší verzi 1.5.6 jsme tedy na Vaše přání povolili.

Smazání

Jan, 04.05.2014 11:19:54

Dobrý den,

jak mohu tuto aplikaci smazat? Odstranil jsem původní databázi a vytvořil ručně novou poté náhral cms(wordpress) ručně do složky www, smazal index a upravil wp-config.php. Nicméně ve správci aplikací stále vidím aktivní původní aplikaci.

Děkuji za odpověd...

Re: Smazání

František Hrubeš, WEDOS, 04.05.2014 15:09:37

Dobrý den,

ve správci aplikací jsou uvedeny veškeré záznamy o provedených instalacích aplikací. Tyto záznamy se nemažou. Zůstanou zobrazeny i přesto, že aplikaci smažete z FTP a smažete i databázi. Záznamy mají spíše informativní charakter, ale nedetekují, jestli je aplikace na webhostingu opravdu fyzicky nainstalována.

aktuální verze

karel, 16.04.2014 03:59:43

moc nerozumím tomu, proč máte v instalátoru aplikace několik verzí staré..

wordpress máte 3.8.1 - přitom už je 3.8.3
prestashop máte 1.5.6 - přitom už je 1.6.0

Re: aktuální verze

Jakub Dibala, WEDOS, 16.04.2014 07:56:27

Dobrý den,

v době, kdy se aplikace do instalátoru přidávaly, byly tyto verze nejnovější. Aktualizace se budou provádět jen za nějaký čas, nikoliv ihned po vydání nové verze. Děkujeme za pochopení.

Re: aktuální verze

Lacca, 18.05.2014 14:55:58

Dobrý den,
děkuji za skvělý nápad s instalátorem aplikací. Jednodušeji to už asi nejde.
Budete nechávat k instalaci i starší verze aplikací?
Myslím tím, že až bude k mání prestashop 1.6, jestli necháte i k instalaci 1.5.6.
Ocenil bych to, protože některé starší verze jsou lepší než ty novější.
Díky za odpověď.

cíl instalace

Karel Kříž, 30.01.2014 00:12:26

bylo by možné přidat i jiný cíl instalace než (sub)doménu?

mít tedy na výběr kromě (sem.)mujweb.cz i mujweb.cz/sem ..?

díky

Re: cíl instalace

Jakub Dibala, WEDOS, 30.01.2014 13:18:39

Dobrý den,

děkujeme za váš dotaz. Tato možnost je v plánu, ovšem přesný termín nasazení znám není.

WordPress

Karel Kříž, 09.01.2014 21:37:44

Zdravím,

předně - s radostí sleduji, že instalace aplikací na jeden klik dorazila i do WEDOSu - a díky za to!

práci šetřící službu jsem si rychle zvykl využívat u zahraniční konkurence..

chci se jen zeptat resp. přimluvit, aby naprosto nejrozšířenější platforma WordPress byla přidána pokud možno co nejdříve? (Případně co jejímu nasazení doteď bránilo, když už nebyla nasazena mezi prvními?)

díky, pohodový den

Re: WordPress

Jakub Dibala, WEDOS, 10.01.2014 08:05:42

Dobrý den,

nedávno vyšla nová verze Wordpress 3.8, která je v podstatě nová. Wordpress zpravidla po novém releasu vydává balíček 3.X.1 s různými opravami. Nyní čekáme na vydání této verze. Následně bude tato aplikace zahrnuta do námi podporovaných aplikací instalátoru.

cenek havelka, 16.01.2014 16:50:43

Nyní jsem přesouval několik aplikací WP, vytvořil jsem menší info, možná tu už někde je, ale připojil jsem k tomu vlastní postřehy>
http://www.it-svet.eu/navody/presun-wordpressu-z-endory-na-wedos-bez-vypadku/

Karel Kříž, 21.01.2014 12:26:09

diky za odpoved, nicmene tomu stale nerozumim..

pokud povazujete WP stable 3.8 za "nestabilni", dejte prece do instalatoru takovou verzi, kterou povazujete za stabilni, vychcytanou... nebo oboje s vysvetlenim proc jsou tam oboje..

navic kdyz aktualizace WP na 3.8.1 je veci one-click update v okamziku kdy vyjde (nebo ja jako uzivatel chci)..

jako zakaznik opravdu nerozumim tomu vasemu cekani a odpirani one-click install současné (a zaroven jakekoliv) verze WP...

urcite nejsem jediny, kdo by zahrnuti nejpouzivanejsiho CMS do instalatoru ocenil

diky

Jakub Dibala, WEDOS, 21.01.2014 14:30:13

Dobrý den,

nepovažujeme verzi 3.8 za nestabilní. Dle jejich bug-trackeru již opravili 25 různých chyb a 11 jich právě opravují. Chceme tedy nabídnout co nejstabilnější verzi. Věříme, že zanedlouho verzi 3.8.1 uvolní. Jakmile k tomu dojde, je prioritou číslo jedna Wordpress nabídnout v instalátoru aplikací.

Karel Kříž, 22.01.2014 19:06:34

diky, po technicke strance vam/tomu rozumim, jen po te obchodni/zakaznicke vubec.. (stavet se do role "chytrejsiho nez zakaznik" vam nemuze nikdy prospet)

veskery software se prece ladi prubezne.. vsechny nove verze prece opravovuji chyby z bug-trackeru.. je to duvod nejakou OFICIALNI verzi vypustit? tahle argumentace je licha

jedine, ceho tim "cekanim" dosahnete, je, ze jsem ted musel isntalovat ctyri wp rucne, pricemz jste mi mohli ten cas usetrit..

nebo si myslite, ze behem toho co vy cekate se nebude zadny wp instalovat?

vse dobre, k.k.

Karel Kříž, 23.01.2014 21:55:10

http://wordpress.org/news/2014/01/wordpress-3-8-1/¨

:)

Karel Kříž, 30.01.2014 00:08:31

"Jakmile k tomu dojde, je prioritou číslo jedna Wordpress nabídnout v instalátoru aplikací."

nechci prudit, ale uz tyden je 3.8.1 venku a zatim nic.. :)

Daniel, 30.01.2014 19:27:26

Mě by se také hodilo kdyby jste tam wordpress přidali. Myslím že je spousta dalších lidí kteří na to čekají.

Jakub Dibala, WEDOS, 30.01.2014 20:08:42

Dobrý den,

WordPress ve verzi 3.8.1 je již připraven, nyní čeká na schválení a zveřejnění. Přesné datum zveřejnění ale není známo.

Quang Phuong Nguyen, 13.03.2014 21:27:55

Jen mě štve, že nabízíte wordpress pouze v češtině, protože já jsem potřeboval WP v angličtině pro mezinárodní projekt... :(

Joomla! 2.5.16

Jaha, 16.12.2013 17:55:04

Dobry den,
a nebylo by mozne pridat i instalator Joomla! 2.5.16?
Predem diky za odpoved.

Re: Joomla! 2.5.16

Jakub Dibala, WEDOS, 17.12.2013 08:49:23

Dobrý den,

tuto verzi jsme zahrnuli do seznamu aplikací, které bude instalátor umět. Termín vydání této verze však zatím není znám.

jazyk CMS

JP, 10.12.2013 11:04:56

Dobrý den, rád bych se zaptal zda instalovaný CMS je již v češtině? Na kdy přibližně chystáte instalace e-shopů?

Děkuji JP

Re: jazyk CMS

Jakub Dibala, WEDOS, 10.12.2013 13:59:50

Dobrý den,

ano, aktuálně nabízený Drupal ve verzi 7.24 lze instalovat v českém, slovenském i anglickém jazyce. Další aplikace budeme spouštět postupně, žádný konkrétní termín není. Konkrétně pro e-shopy to nejspíše budou OpenCart, VirtueMart a PrestaShop.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS