Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

vlastní zákazníci - fórum

Kategorie: Provizní systém / Nápady & vylepšení

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

vlastní zákazníci

Chap, 08.12.2013 11:19:08

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda nějakým způsobem je možné zahrnout do provizního systému objednávky, které uskutečním pod vlastním účtem. Mám vytvořený účet, ve kterém spravuji webhosting, VPS i domény pro své zákazníky. Objednávky jsou to na mé doporučení, potřebuji k nim mít přístup z důvodu administrace. Rád bych však současně využil affilate programu, když Vaše služby doporučuji dále. :)
Předem díky za odpověď.

Re: vlastní zákazníci

Chap, 19.12.2013 10:24:22

Dobrý den, mohlo bych poprosit o informaci? Rád bych věděl, zda další zákazníky mám registrovat přes affilate jako nový účet, nebo zda stačí vést pod mým účtem s nastavenou fakturací na konkrétní zákazníky. Díky.

Petr Smetana, WEDOS, 19.12.2013 17:37:40

Dobrý den,

affiliate se Vám pro vlastní účet nenapočítává.

Chap, 20.12.2013 11:22:07

Spíše jsem myslel, zda o podobném systému neuvažujete (proto jsem to zařadil do sekce nápady a vylepšení). Pokud budu mít účet, pod ním např. 30 různých objednaných služeb, které budou mít různé fakturační údaje, což odpovídá doporučení vašich služeb vlastním zákazníkům, tak bych takový provizní systém ocenil. :) Pokud neuvažujete do budoucna, začal bych tyto zákazníky registrovat pod vlastní nové účty, abych mohl využívat výhody provizního systému. Díky.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS