Diskuze ke článku 'ssVNC - VNC klient k VPS ve Windows' - fórum

Připojení k VPS serveru pod operačním systémem Windows přes program ssVNC.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Pristup k VPS console z Fedora FC23

Miroslav Svoboda, 06.08.2016 13:20:29

Fedora Core 23:
Pokud chcete vyuzivat GUI, potrebujete nainstalovat TK+
dnf install tk

Zkusil jsem nainstalovat RPMko z https://pkgs.org, nefungovalo. stunnel se spustil, vencrypt proxy take, vncviewer take, ale nikdy se nepripojil.

Fungovalo stazeni tarballu z http://www.karlrunge.com/x11vnc/ssvnc.html

Re: Pristup k VPS console z Fedora FC23

Miroslav Svoboda, 06.08.2016 13:22:54

Spousti se to:
./ssvnc/Unix/ssvnc

Ako dalej za hypervizorom....

Milan Krokavec, 25.11.2012 22:53:51

Dobrý deň, vedel by ma niekto navigovať na najakú literatúru čo ďalej keď naskočí "hypervizor" Každá rada dobrá....

Připojení disků

Petr Láslo, 07.10.2012 00:44:43

Kde v programu naleznu jak přenášet vzdáleně programy?

Re: Připojení disků

Petr Láslo, 07.10.2012 00:45:22

* soubory

Re: Připojení disků

Petr Šťastný, 07.10.2012 11:42:36

Přes ssVNC soubory nepřenesete. Je to jen přístup k obrazovce, klávesnici a myši virtuálního hardwaru.

SSVNC - zkusenosti

OK, 23.01.2012 16:54:56

Program SSVNC stazeny odtud:

http://sourceforge.net/projects/ssvnc/files/ssvnc/1.0.29/ssvnc_windows_only-1.0.29.zip/download

...bezproblemu funguje ve Win 7 x64. Umistil jsem jej do: C:\Users\uzivatel\AppData\Local\

Je tam vsak nejaky problem se schrankou takze heslo je nutno vypisovat rucne.

V Ubuntu 10.04 x64 funguje tez bezproblemu.

ssVNC v Linuxu

Jan Martinec, 22.11.2011 09:24:21

Pokud máte problémy s připojením z Linuxu, je třeba v ssvnc v Options... - Advanced... zaškrtnout "Server usues VeNCrypt SSL encryption".

Pár postřehů

Martin I., 16.12.2010 01:36:07

Chci se podělit o pár poznatků, ke kterým jsem přišel po zřizení mého prvního VPS u WEDOS-u:

Běh ssVNC pod Win7 x64:
- funguje to (zprovozněno na 2 PC s Win7 x64)
- nutno rozbalit mimo "Program Files" nebo "Program Files (x86)" (třeba do C:\ssVNC\")
- před prvním spuštěním jsem pro jistotu taky "Odblokoval" ve vlastnostech všechny "exe" a "dll" soubory ktere jsem u ssVNC našel ("zablokování" způsobeno tím, že se to normálně neinstaluje ale jenom kopíruje ze ZIP-u)
- pokud máte zaplé UAC, tak "Spustit jako správce"

ssVNC vs. nestandardní znaky:
- nesnažte se používat žádné nestandardní znaky pro hesla při instalaci systému přes ssVNC (třeba napsat @ nebo # mi fungovalo jenom zřídka kdy, většinou to házelo místo toho různé znaky, nebo nic)
- silné hesla (i s nějakým tím nestandardním znakem) doporučuji použít až při změně hesla (hned) po nainstalovaní systému a připojení přes SSH (resp. RDP)

Snad tím někomu ušetřím pár hodin života při bádání... ;o)

Re: Pár postřehů

Jakub Chábek, 13.07.2011 10:19:44

Děkuji mockrát za pomoc, opravdu program nefungoval při extrahování do Program files, musel jsem ho extrahovat znovu přímo na root disku, odkud funguje dobře.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS