Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Přesun Wordpressu na jiný hosting - fórum

Kategorie: Webhosting / Databáze

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

přesun

Michal Horský, 02.03.2016 09:44:00

Dobrý den,provedl jsem přesun, stránky běží, ale pluginy hlásí chybu.
Je to tím, že je někde zapsána stará doména i když je stejná. Děkuji za pomoc

Re: přesun

Pavel Hintermüller, WEDOS, 03.03.2016 07:48:42

Dobrý den,

napište nám prosím na chat nebo přes kontaktní formulář. Podíváme se na to.

Přesun Wordpressu na jiný hosting

Zdeněk Beneš, 22.10.2013 21:35:22

Dobrý den,
přesunul jsem wordpress na svůj hosting na Wedosu na adrese http://www.tjhorniujezd.cz/ podle návodu http://www.cwordpress.cz/navody/jak-pre ... sting.html, ale na úvodní stránce se mi stále objevují tyto chybová hlášení:
Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/home/users/benez/tjhorniujezd.cz/web/wp-content/uploads/2013/10) is not within the allowed path(s): (/data/web/virtuals/3819/virtual) in /data/web/virtuals/3819/virtual/www/wp-includes/functions.php on line 1355
Může mi, prosím, někdo poradit, co s tím? Moc děkuji.

Re: Přesun Wordpressu na jiný hosting

Petr Šťastný, WEDOS, 22.10.2013 22:07:31

Zřejmě máte někde v konfiguraci starou cestu k adresáři webu z vašeho původního hostingu (/home/users/benez/tjhorniujezd.cz/web). Musíte to upravit na správnou cestu na serveru u nás (/data/web/virtuals/3819/virtual/www).

Zdeněk Beneš, 23.10.2013 21:55:16

To mě také napadlo, několikrát jsem to prošel, mnohem vícekrát jsem zkusil předělat cesty k adresářům webu, ale bez úspěchu. Navíc některé stránky fungují. Už jsem vážně bezdradný.

Ondřej Ašenbryl, WEDOS, 24.10.2013 11:48:29

V konfiguraci budete mít chybu.
Snažíte se otevírat soubory v neexistujícím adresáři /data/web/virtuals/3819_hu/.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS