aktivace domeny - fórum

Kategorie: Domény / CZ domény

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

verifikace domény

Robert Amcha, 23.03.2017 10:01:43

Zdravím. Koupil jsem si u vás doménu amcha.info a přišel mě mailem požadavek na verifikaci. Mail je anglicky, jméno WEDOS je zmíněno, ale přišlo to z mailu, který není WEDOS (reminder@registrant-verification.com). Předpokládám, že to není nic podvodného. Mám verifikovat kliknutím na odkaz? Díky za odpověď. Amcha 604 418 517

Re: verifikace domény

Tomáš Starý - WEDOS, 23.03.2017 11:21:50

Dobrý den,
tento e-mail je vždy zasílán při registraci generické domény a je opravdu nutné doménu verifikovat, přes odkaz uveden v e-mailu. Po verifikaci bude doména funkční do 48 hodin.

S přáním hezkého dne,

Tomáš Starý

prodloužení platnosti domény

Renata Mejzrová, 20.01.2014 10:05:54

Dobrý den,

bylo mi oznámeno, že mi končí platnost domény. Před koncem roku jsem jsem platila nějakou částku firmě, která mi spravuje stránky a doménu kupovala.
Myslela jsem , že je v tom i prodloužení domény. Email od Vás jsem mu přeposílala a pokoušela se mu dovolat, ale nereaguje:-(
Existuje nějaká možnost, jak bych si prodloužení zaplatila sama? Já se v těchto věcech moc nevyznám, ale vzhledem k tomu, že trvalo skoro třičtvrtě roku, než byly stránky v konečné podobě, nerada bych o ně přišla.
Navíc teď dělám projekt, kde je nutně potřebuji. Mohli by jste mi prosím nějak pomoct?
Děkuji

Re: prodloužení platnosti domény

Konstantin Dvorakovsky (WEDOS), 20.01.2014 10:12:59

Dobrý den,

v takových případech je lepší napsat na náš chat zákaznické podpory a požádat o zaslání výzvy k platbě na email majitele domény. Zkuste prohledat email majitele domény měla by tam být výzva k platbě, případně zkontrolujte složku se spamem. V případě problémů nás prosím kontaktujte přes chat.

Re: prodloužení platnosti domény

Daniel Dubravec, WEDOS, 20.01.2014 10:13:09

Dobrý den,

pokud jste vedená jako majitel domény, tak si u nás můžete vytvořit zákaznický účet, a do něj pak podle návodu níže přesunout doménu.

http://kb.wedos.com/domeny/presun-authid.html

Poté nám napište na chat nebo přes kontaktní formulář přihlášená a vystavíme vám výzvu k platbě na vaše fakturační údaje. K té výzvě k platbě poté budete mít přístup.

aktivace domeny

josef, 30.09.2013 08:31:48

Za jak dlouho se zaktivuje domena? Mam ji zaplacenou, ukazuje, ze je aktivni, ale stale nefunguje..

Re: aktivace domeny

Konstantin Dvorakovsky WEDOS, 30.09.2013 08:33:36

Dobrý den,

nová doména by měla začít fungovat na celém internetu cca po 6-24h. od registrace.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS