Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'E-mailový klient Microsoft Outlook 2007/2010' - fórum

Nastavení e-mail klienta Microsoft Outlook 2007/2010 pro přijímání pošty pomocí protokolu IMAP a SMTP

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Outlook 2007 zobrazení

Miroslav, 10.07.2017 10:17:29

Dobrý den,
Outlook je spuštěný,na liště se zobrazí, i náhled, ale okno programu není vidět. Lze pouze v nouzovém režimu. Nikde jsem zatím nenašel řešení ani podobný problém.
Děkuji za reakci

Re: Outlook 2007 zobrazení

Petr, 30.10.2017 15:14:57

Levý alt+mezerník a dát maximalizovat.

Nastavení v aplikaci Pošta ve Windows 10

Jan Složil, 03.05.2017 07:36:30

Dobrý den, prosím, nevíte, jak nastavit příjem a odesílání v aplikaci Pošta, která je automaticky nastavena ve Windows 10? Chtěl jsem používat Outlook 2016, ale nemůžu, protože se mi tam nesynchronizuje Google kalendář, takže jsem odkázán na Poštu.

Re: Nastavení v aplikaci Pošta ve Windows 10

Filip Oliva - WEDOS, 03.05.2017 20:31:40

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím přes chat, s nastavením pošty Vám pomůže přítomný operátor:
https://client.wedos.com/chat/entry.html?deps=hosting

Re: Nastavení v aplikaci Pošta ve Windows 10

jackie, 23.08.2017 10:00:28

Na synchronizaci kalendaru a kontaktu je pro Outlook nutno nainstalovat nektery z doplnku. Existuje napriklad EVO Collaborator (navod zde: https://pocitace-a-internet.blogspot.com/2015/03/synchronizace-kontaktu-kalendare-gmailu.html). Pridava podporu a to nejen pro Gmail, ale pro jakykoliv server, ktery vyuziva CardDAV a CalDAV pro kontakty a kalendare (coz je vetsina). Je nutne zakoupit licenci pro pouziti tohoto doplnku.

Uložení adresáře do jiného počítače

Vychopeň, 26.04.2017 10:29:07

Dobrý den,

přeposlala jsem adresář do jiného počítače. Bohužel mi nejde žádným způsobem uložit a používat.
Děkuji za radu!

Synchronizace složek MS Outlook 2016 IMAP

Pvael, 18.04.2017 14:00:55

Dobrý den,
mám problém se synchronizací složek. Poštu řeším pomocí protokolu IMAP. Outlook si založil vlastní složky pro odeslanou, odstraněnou poštu atd. Byl bych rád, aby využíval výchozí složky, které jsou ve webovém prostředí.

Teď jsem v situaci, že Outlook 2016 v PC si ukládá odeslané e-maily do vlastní složky odeslaná pošta a Outlook v mobilu a ve webovém prostředí si ukládá do jiné složky, která se jmenuje podobně jako odeslaná pošta.

Chtěl bych, aby všechny e-maily byly v jedné složce, ať je odesílám z Outlooku v PC, v mobilu nebo odesílám přímo z webu.

Předem děkuji za odpověď.

P.S. podporuje váš poštovní server XLIST, který by problém možná mohl řešit?

sdílení úkolů

Tereza, 01.05.2016 12:43:13

Dobrý den všem, v práci řešíme sdílení úkolů s dalšími uživateli Outlooku. Upozornění na úkoly vyskakují jen tomu, komu úkoly patří. Zkoušeli jsme u ostatních nastavit oprávnění "Vlastník" z "Šéfredaktor", ale ničemu to nepomohlo. Nějaká rada, aby upozornění vyskakovala všem?

Re: sdílení úkolů

Roman Mondek, WEDOS, 01.05.2016 13:30:40

Dobrý den,

naše mailservery poskytují jen e-mailové služby, pravděpodobně tedy vidíte pouze lokálně uložené úkoly. Na server se nesdílejí.

Nastavení kalendáře

Martin Krejčí, 25.03.2016 10:27:02

Dobrý den,

na pevném počítači používám Outlook 2013 a nyní jsem si do svého mobilního telefonu s Androidem stáhl aplikaci Microsoft Outlook. Bohužel se mě nedaří synchronizovat položky kalendáře. Dokonce nemohu ani v mobilní aplikaci vytvořit zápis do kalendáře s hláškou, že můj účet nepodporuje kalendář. Můžete mně prosím pomoci.

Děkuji

S pozdravem

Martin Krejčí

Re: Nastavení kalendáře

Roman Mondek, WEDOS, 25.03.2016 17:50:39

Dobrý den,

kalendář na mailserveru není k dispozici, poskytujeme jen e-mailové služby.

Certifikát serveru pro SSL připojení

Martin Kühpast, 08.01.2016 15:36:21

Dobrý den,
jak doporučujete nastavit bezpečnostní parametry aplikací (např. prostředí Windows 10 & Outlook 2013) při použití IMAP respektive SMTP s využitím SSL, když certifikáty serverů pro IMAP (SMTP) jsou vystaveny na jméno mail.wedos.cz (očekával bych hvězdičkový certifikát...)

S pozdravem
Martin

Re: Certifikát serveru pro SSL připojení

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 12.01.2016 08:47:12

Dobrý den,

je třeba používat adresy SMTP a POP/IMAP které máte uvedené v administraci v detailu konkrétního webhostingu v sekci "Adresy služeb". Certifikát je validní pro naší doménu a při použití jiné to hlásí chybu certifikátu.

Re: Certifikát serveru pro SSL připojení

Robin Karel Popper, 18.01.2016 21:52:12

Promiňte, ale zákazníkům předávat místo "obvyklého":¨

pop3.akvf.eu nějaké pop.104838.w38.wedos.net
smtp.akvf.eu nějaké smtp.104838.w38.wedos.net

je fakt hloupé :-(

Procházka

Petr, 19.12.2015 18:55:23

Dobrý den, mám v Outlooku 2013 nastaveno vše správně, ale při testu nastavení účtu to zahlásí chyby:
Přihlásit se k serveru příchozí pošty (POP3) Došlo k neznámé chybě. Kód chyby: 0x80070002
Odeslat zkušební e-mailovou zprávu: Došlo k neznámé chybě. Kód chyby: 0x80070002.

Zkoušel jsem k této chybě vygooglit co šlo, ale nic nepomohlo.
Jinak samozřejmě když nejde ten test, tak ani zprávy neodcházejí a nepřicházejí. Pouze se uloží do složky k odeslání, ale přitom "odeslat a přijmout" proběhne jakoby v pořádku, tam to žádné chyby nehlásí. Děkuji předem za pomoc.

Re: Procházka

Martin Dušek, WEDOS, 19.12.2015 19:03:28

Dobrý den,

kontaktujte zákaznickou podporu pomocí online chatu nebo pomocí kontaktního formuláře.

Zde případně naleznete návod na nastavení Outlooku: http://kb.wedos.com/cs/emaily/outlook-2007-2010.html

odesílatel/v kopii

Jana Procházková, 16.10.2015 11:06:03

dobrý den,

emaily v outlooku mi dochazeji od "jména", které odesilatel uvedl v kopii (tzn. je viditelne v nahledu tucne na prvnim radku), odesilatel je uveden mene vyraznym pismem az pod nim.
Je to docela matouci, jde to prosim nejak prenastavit??

Diky.

Nastavení Outlooku

Pavel Dynžík, 03.10.2015 18:38:43

Máte chybu v Návodu na nastavení Outlooku - záložka Upřesnit. Na https://kb.wedos.com/emaily/outlook-2007-2010.html máte obrázek s nastavením: 143 žádné, 465 SSL. Tedy asi špatně. Pod ním je text: IMAP 993 STARTTLS a SMTP 587 STARTTLS. V Outlooku je ale jen šifrování žádné/SSL/TLS/automatické. Možnost šifrování STARTSLS zde chybí. Jak to je?

Re: Nastavení Outlooku

Július Hájek, 05.10.2015 00:05:33

Mám stejný problém, i při IMAP 993 a STMP 465 SSL to timeoutuje

Július Hájek, 05.10.2015 00:06:08

Podpora mi píše
IMAP - 993 SSL
SMTP - 465 SSL

tramtarará, 07.10.2015 19:59:41

Pat a mat tady, článek na hovno, když to je v něm blbě :( Joudové na entou.

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 10.02.2016 16:14:39

Dobrý den,

ve článku je nafocen vzor funkčního připojení outlook učtu do schránky k nám na mail server. Když to nastavíte přesně dle návodu(obrázků) se svými adresami a heslem tak by vám to mělo fungovat pokud vám to neblokuje místní firewall u vás na síti.

Android, iOS

Ladislav Prokop, 28.07.2015 21:06:09

Zdravím,

moji klienti postrádají návod pro nastavení implicitních emailových klientů pro zařízeních Android a iOS.

Bylo by dobré myslet i na ně.

Děkuji za zvážení mého požadavku.

Setrváni emailu na síti

Ondřej Jouza, 08.07.2015 17:05:24

Dobrý den,

potřeboval bych poradit. Při zapnutí oulooku na se mi veškeré emaily stáhnou do počítače a nezůstanou mi na síti. Nevíte kde toto nastavím.

Děkuji za odpověd

Ondřej Jouza

Re: Setrváni emailu na síti

Jakub Sassmann, WEDOS, 08.07.2015 17:39:12

Dobrý den,

zkontrolujte si nastavení emailového klienta. Musíte zaškrtnou možnost "Zachovat na serveru kopie zpráv".

Ondřej Jouza, 08.07.2015 22:31:49

Dobrý večer,

bohužel nemohu nikde toto políčko nalézt, kde najdu tuto možnost??

Děkuji

Ondřej Jouza, 08.07.2015 22:35:20

Už jsem to našel:)

Děkuji za radu

chyba adresy při odesílání pošty

Roman Toušek, 25.06.2015 17:25:16

Než jsem přesel k Wedos, šlo mi nastavit v Outlooku odlišnou adresu (firemní alias), která se objevuje příjemcům, a adresu poštovního účtu na pro přihlášení na mail server. Nyní se pošta odešle pouze když zobrazovanou adresu zadám tu, na které je navázán poštovní účet, což z hlediska firemního image není moc šikovné. Nepomůže nastavit tuto adresu v Serveru pro odchozí poštu Přihlásit se jako. Kde je chyba? U předchozího poskytovatele to problém nedělalo. Díky za radu.

Re: chyba adresy při odesílání pošty

Luděk Janča, Wedos, 25.06.2015 20:33:42

Dobrý den,

toto je blokováno z důvodu zamezení zneužití SMTP serveru k rozesílání SPAMu. Nejlepším řešením bude využít SMTP servery vašeho poskytovatele internetu. Ti většinou toto umožňují.

Outlook tiskne zrcadlově

Pavel Krupička, 25.06.2015 13:13:40

Dobrý den,

Outlook tiskne zrcadlově.
Kdykoliv dám tisk emailu vytiskne se mi zrcadlově.
Z ostatních programů se vše vytiskne normálně. (world, malování, addobe) A tedy myslím že nastavení v tiskárně je v pořádku. (samo sem je i projel ale nic jako obracený tisk jsem nenašel)

Pokud daný text překopíruji do wordu vytisne se také v pořádku, ale pokud dám tisk v outlook vyjede kompletně zrcadlový výtisk.

Neporadil ani pan GOOGlE

Re: Outlook tiskne zrcadlově

Daniel Dubravec, WEDOS, 25.06.2015 13:19:45

Dobrý den,

bohužel podobné problémy s outlookem my nemáme možnost řešit. Zde se musíte obrátit přímo na podporu výrobce softwaru.

Re: Outlook tiskne zrcadlově

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 25.06.2015 13:20:16

Dobrý den,

zkontrolujte si nastavení tisku v outlooku dle této stránky:

https://support.office.com/cs-cz/article/Tisk-polo%C5%BEek-v-Outlooku-c0d95fcb-ca30-4c0f-9baf-32f22e8652cf?ui=cs-CZ&rs=cs-CZ&ad=CZ

Případně se můžete zkusit obrátit na podporu výrobce outlooku.

Outlook 2013?

Petr Jilg, 17.08.2014 20:28:13

Dobrý den,

postupoval jsem podle tohoto postupu u Outlooku 2013, ale při testování to po mě chtělo dokola zadávat heslo, které jsem měl správně.

Jak mám postupovat u Outlooku 2O13?

Díky.

Jilg P.

Re: Outlook 2013?

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 18.08.2014 08:50:44

Dobrý den,

Nastavení outlooku je vždy podobné v každé verzi http://kb.wedos.com/emaily/outlook-2007-2010.html

Obraťte se prosím na naši podporu pomocí kontaktního formuláře nebo chatu kde řešíme podobné problémy.

wesa.cz, 10.02.2016 14:55:31

Mám stejný problém ,a stále to chce uživatele a heslo , které mám správně. Vyzkoušel jsem všechny možné porty i tipy šifrování a stále nic.
Je možné sem popsat jak se vyřešilo ?

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 10.02.2016 16:11:39

Dobrý den,

řešení je stále stejné, nastavit do dle návodu a případně kontaktovat podporu na chatu.

Upozornění: pokud to máte/měli jinak než je to v návodu tak je možné že vaše IP se zablokuje na 30 min a nové(správné) nastavení začne fungovat až po 30 min.

Problém s Outlookem 2007

Richard Spitzer, 23.09.2013 20:00:48

Dobrý den,

snažím se do Outlooku připojit schránku richard@balony.cz, kterou mám zřízenou zde na Wedosu. Postupoval jsem opravdu podle návodu a vše ověřil závěrečným testem nastavení účtu. Bohužel mi však do Outlooku nechodí pošta. Z Outlooku je to OK - vygenerovala se "Zkušební zpráva aplikace Microsoft Office Outlook" a odeslala do schránky na Wedosu, stejně tak chodí maily jiným adresátům. Ale když si zkusím poslat mail do své schránky, tak zůstane ten mail pouze v příchozí poště v té schránce. V Outlooku se objeví ikonka s oznámením nové zprávy, ale když na ní kliknu, tak se dostanu do Doručené pošty v Osobních složkách (ne v Doručené poště pod kořenovou složkou IMAP) a příslušná zpráva tam vůbec není!

Může mi někdo poradit, co je špatně?

Také jsem si všiml jedné věci - když (opět podle návodu) zvolím "Dále Použít pro tento typ šifrovaného připojení: SSL", tak se při testu nastavení účtu objeví hláška "...Server nepodporuje zadaný typ šifrování připojení. Zkuste způsob šifrování změnit...". Problém je asi v tom, že když zvolím SSL, tak se port přepíše automaticky ze 465 na 25. Musím tedy zvolit nejprve SSL a poté opravit číslo portu...

Re: Problém s Outlookem 2007

Josef Kohout, 04.03.2014 08:36:06

Dobrý den
Poradil Vám někdo? Mám totiž stejný problém.
Jose.Kohout@seznam.cz

Re: Problém s Outlookem 2007

David Cigánek, WEDOS, 04.03.2014 14:58:41

Dobrý den,

obraťte se prosím na naši podporu pomocí kontaktního formuláře nebo chatu, společně se nám určitě problém podaří vyřešit.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS