Aktivace pluginu NextGen Gallery - fatal error: capabilities.php - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / WordPress

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Aktivace pluginu NextGen Gallery - fatal error: capabilities.php

Kateřina Kuboňová, 11.09.2013 00:18:56

Zdravím,

dnes jsem přesunul web z localhostu na server webhostingu WEDOS, využívám tarif No-Limit. Mám ale vcelku velký problém, který musím nutně vyřešit.
Nainstaloval jsem na webhostingu WordPress, připojil se k databázi, překopíroval potřebné soubory (hlavně média a galerii) na FTP, poté vyexportoval a naimportoval databázi. Jelikož jsou v databázi zapsané cesty, tak jsem pomocí skriptu searchreplacedb2.php nahradil potřebné řetězce cest.
V tomto bodě vše funguje. Problém ale nastává, když nainstaluji a aktivuji plugin NextGen Gallery (využívám mnoho galerií, slideshow, také v headeru).

Po aktivování se objevuje náhodně chyba:
Fatal error: Cannot call overloaded function for non-object in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-includes/capabilities.php on line 1451

Na tomto řádku je:
$user = wp_get_current_user();

Jakmile ze serveru odstraním soubory pluginu, tak se chyba neprojeví.

Můj web: http://51630.w30.wedos.ws/

Předem mockrát děkuju za rady.

Re: Aktivace pluginu NextGen Gallery - fatal error: capabilities.php

Kateřina Kuboňová, 11.09.2013 10:16:21

Zkusil jsem znovu čistou instalaci WP. Aktivoval NextGEN Gallery. Stránky fungují. Jakmile jsem ale znovu vlezl do administrace a zpět na web, tak se začala objevovat chyba, tentokrát:

Fatal error: Cannot call overloaded function for non-object in /data/web/virtuals/51630/virtual/www/wp-includes/class-wp.php on line 473

Tahle funkce je na řádku 473
function init() {
wp_get_current_user();
}

Stále se jedná o problém s inicializací uživatele... Není to problém s cache na serveru?

cinester, 20.09.2013 11:11:30

Mam stejny problem, wedos hosting, wordpress + nextgen gallery. A taky nevim co s tim...

Petr Šťastný, WEDOS, 20.09.2013 11:15:36

S tím se budete muset obrátit na tvůrce uvedené aplikace, zřejmě se jedná o chybu v jejím zdrojovém kódu.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS