kopie virtualniho serveru - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

kopie virtualniho serveru

Ondrej Holecek, 10.09.2013 15:46:53

Dobry den,

mam u vas virtualni server a rad bych si rozjel jeste jeden, ktery je uplne stejny jako ten prvni - identicka sluzba. Je mozne vas poprosit, abyste mi udelali 1:1 kopii? Rad bych se vyhnul reinstalaci.

Diky,

O.

Re: kopie virtualniho serveru

David Cigánek, WEDOS, 10.09.2013 15:56:03

Dobrý den,

možné to je, taková operace bude zpoplatněna jako obnova ze zálohy (500 Kč + DPH).

Ondrej Holecek, 10.09.2013 16:21:10

Ptam se proto, ze moje nedavna objednavka byla vylosovana a vyhral jsem 20% slevovy kupon na novou sluzbu.

Mam virtual, ktery budu muset za 60 dni prodlouzit. Vzhledem k tomu, ze nelze pouzit slevu na prodlouzeni sluzby, uvazuji jak to udelat, abych nemusel stroj reinstalovat. Na chatu on-line podpory mi rekli, ze budu muset reinstalovat, protoze na novou sluzbu se kupon aplikovat neda.

Jeste mne napadlo, koupit se slevou novy virtual, nabootovat oba stroje do single modu a pres sit prekopirovat cely disk 1:1.... Eeee.... Nechcete mne usetrit tehle zbitecne cinnosti a dovolit pouzit kupon na prodlouzeni? Treba jen 15%?

Josef Grill, WEDOS, 11.09.2013 13:12:02

Dobrý den,

děkujeme za zprávu. My máme slevy na nábor nových klientů. Na prodloužení slevy moc poskytovat nemůžeme, protože je to pro nás velmi ekonomicky náročné. Máme jedno z nejmodernějších (a tudíž i nejdražších) vybavení v ČR, ale ceny přitom nejnižší.

Slevy na prodloužení máme pro naše akcionáře. Výjimečně dáváme slevy i jako akční nabídku, ale vždy se pohybují v řádu 3-10%.

Děkuji za pochopení.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS