Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Zálohový účet - fakturační údaje' - fórum

Pro využívání zálohového účtu je nejprve nutné správně nastavit fakturační údaje. Upozorňujeme, že po jejich nastavení již není možné je jednoduše změnit.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

zasílání faktur na neexistující email

Kamil Černohorský, 08.10.2015 13:20:48

Dobrý den,
mám problém se zasíláním faktur za domény na neexistující email.
Spravuji web pro paní Polesovou www.zp-polesova.cz, a v minulosti jsem využíval email kamil.cernohorsky@edb.cz, ale ve firmě jsem před rokem skončil a nemám k tomuto emailu přístup, respektive tento emailový účet byl zrušen.
Proto žádám o zasílání těchto důležitých informací pro řádné fungování webu na email kamil.cernohorsky@seznam.cz,
Prosím také o opětovné zaslání faktur za hosting, v současné době totiž z důvodu nezaplacené domény web nefunguje.
Děkuji

Kamil Černohorský

Re: zasílání faktur na neexistující email

Daniel Dubravec, WEDOS, 08.10.2015 14:07:49

Dobrý den,

pro doplnění/změnu kontaktních a fakturačních údajů u služby se řiďte následujícími instrukcemi:

http://kb.wedos.com/zmena-fakturacnich-udaju.html

Musíte se přihlásit do zákaznické administrace a údaje upravit přímo u konkrétní služby.

Ještě nezaplacené objednávky (výzvy k platbě) se po změně fakturačních údajů automaticky vystaví nové (přijdou vám po chvíli e-mailem).

Již vystavené účetní doklady (daňové doklady a faktury), zpětně z účetních důvodů neupravujeme.

Zmena fakturacnich udaju Lze jen na zadost, ale NEUDELAME

Slavomir PRIMAK, 25.08.2013 19:11:47

Boze je to tak tezke, kdyz mi nerozumi ! aneb ZMENA FAKTURACNI ADRESY ! pripadne pod otazka
JE PLATICI BLBEC JESTE ZAKAZNIK ???
Mila spolecnosti Wedos, mam u vas cca 300 domen a nekolik hostingu, jsem maly zakaznik nedulezity, nebo zcela nepatrny ktery kdyz neco neumi tak se mu ma rikat, nejde to neumime to, nebo ze neco dela spatne, kdyz chce jen takovou malickost jako Pripadam si jako debil, kdyz platim, chci platit, ale Wedos mi nedokaze udelat tak slozitou zemnu jako je fakturacni adresa pro platby na zalohovy ucet.
VAZENI OSTATNI zakaznici a ctenari, jak by jste se tvarili a citili, kdyz chcete zmenit fakturacni adresu u zalohoveho uctu, u vyzvy k zaplaceni a zde:
https://client.wedos.com/invoicing/acc-wint-requests.html
se doctete:

Zálohový účet - fakturační údaje
POZOR! Fakturační údaje již není možné měnit, protože již existují nějaké účetní doklady k tomuto zálohovému účtu. Pokud potřebujete nějakou změnu provést, kontaktujte nás.

...snazite se tedy vsude nastavit kde se da co se da a napiste email, take formular a oni vas jak roboti odkazuji na stejne komentare kde se pise jak neco zmenit a ze o nektere veci musite zadat a kdyz zadate tak vam nejaka slecna, napriklad:
Sabina Vovsová - WEDOS
napise ze musite udelat toto a toto, udelate co jde a opet ji pozadate ze neco nejde, ze je tam ze musite pozadat, ona vam odpovi, ze si to mate precit, prectete si to, napisete na podporu, opet vam reknou, prectete si a pak napiste zadost.

Je to skryta kamera, nebo horor, deje se to jen u Wedosu? chci zaplatit a oni o to nestoji, je to tak tezke zmenit udaje platce?

Dekuji vsem predem za vase reakce, snad to cte i vedeni a ostatni uzivatele

VZKAZ PRO VEDENI
pripadam si blbe, ze neco opet nejde, utracim u vas dost, tak si rikam, stojite o me? Nebo jsem tu spravne?
Mel jsem si tenkrat koupit vase "skoro akcie" abych klopil hlavu do dlani a modlil se k Bohu?

Predem dekuji za odpoved i vam

Re: Zmena fakturacnich udaju Lze jen na zadost, ale NEUDELAME

JD, 22.07.2014 22:55:35

Jak já vám rozumím! Právě procházím stejným procesem. Potřebuji jen změnit fakturační adresu, nic víc. Koukám že společnost wedos v tomto směru žádný pokrok prozatím neudělala.

Slavomir PRIMAK, 23.07.2014 00:43:50

Dekuji za reakci.
Fakturaci napul vyresili. Nyni mam jiz u Wedosu asi jen 200+ domen a snazim se jiz nic resit.
Preji vam i vsem ostatnim, at se dari.

Zuzana Macháčková, 14.08.2014 10:08:29

Tak tak ... hrůza děs ... člověku přijde zálohový účet na již neexistující firmu s odkazem na možnou změnu fakturačních údajů, změna provedena, ale ejhle ... výzva přijde opět na starou společnost (ovšem na nově zadaný mail) a pánové z IT firmy nejsou schopni změnit údaje bez přístupu k účtu, ale přístup vám nezajistí, jelikož neví, jestlli jsme majiteli účtu ... ano, proč to dělat jednoduše, když to jde i složitě, takže teď musíme otravovat registrovatele domény na dovolené (byť mail máme a fakturační údaje jsou na společnost, nikoliv na FO), aby nám zaslal heslo, jelikož IT firma není schopná učinit jednoduchý administrativní krok ve formě změny fakturačních údaje (resp. odběratele) ... jedna doména stačí, měla-li bych jich řešit jako Vy 200+, asi bych si šla prostřelit hlavu nebo nechala z milosrdenství všechny domény expirovat a registrovala je u jiného poskytovatele služeb ... i za vyšší cenu (ona se ta doména totiž při řešení v rámci hodin taky dost prodraží).

Ondřej Vlk, WEDOS, 14.08.2014 10:54:36

Dobrý den,

fakturační údaje na faktuře jsou správně, kontrolovali jsme to. Zkontrolujte si prosím vaší schránku zda nemáte od nás dokladů více. Poslední doklad bude jistě vystavený správně.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS