Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Windows VPS - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

VPS s licencí Windows po skončení akce

Pavel vitsoft Šrubař, 21.07.2013 17:05:11

Díky akci http://hosting.wedos.com/cs/vps-s-licenci-windows-zdarma.html prý mohu ušetřit 5760 Kč, což je třetina ceny.
Mám tomu rozumět tak, že zatímco za první rok zaplatím za VPS s Windows celkem 12*242=2904 Kč, tak v každém dalším roce budu platit o 3*5760=17280 Kč víc?

Re: VPS s licencí Windows po skončení akce

Josef Grill, WEDOS, 21.07.2013 17:15:26

Dobrý den,

ten výpočet úspory je při maximální možné variantě 8 modulů. Pokud máte jen 2 moduly, tak zaplatíte licenci za 2 moduly, tj. 100,-Kč měsíčně bez DPH navíc.

Windows VPS

Methez, 10.07.2013 15:33:05

Ahoj. Mám na své VPS windows projekt napsaný ve VB 6.0 a když spustím server.exe všechno šlape. V momentě když se připojuji z client.exe (taky můj projekt) a nastavím ip na server.exe (tedy VPS ip) tak se mi nechce připojit.(chová se jako kdyby byl server vypnutý) Není zde zapnutá nějaká ochrana která blokuje připojení k serveru z jiných PC? díky

Re: Windows VPS

Petr Smetana, WEDOS, 10.07.2013 16:23:10

Dobrý den,
doporučuji zkontrolovat firewall. Z naší strany nic blokováno není.

Re: Windows VPS

Methez, 10.07.2013 16:58:59

děkuji moc. Problém byl ve firewallu. Stačilo ho vypnout. Jenže teď mám strach aby se tam někdo nehacknul. zkusím na to nějak přijít :)

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS