Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Změna hesla k zákaznickému účtu' - fórum

U zákaznického účtu si můžete kdykoliv změnit heslo na jiné.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

problém s přihlášením

Lenka Drobková, 27.10.2017 12:54:43

po změně hesla se nemůžu dostat do svého mailu allianz@allianz-drobkova.cz. Nové heslo se nechytá a staré nefunguje. Zapomenuté heslo mi posíláte do mailu, který neotevřu. Můžete mi to prosím poslat jinak? havirov@allianz-drobkova.cz
Děkuji Drobkova

a ako sa mi ozvete???

Pavol Kubica, 01.04.2017 14:37:22

mám čakať na odpoveď alebo mi ju môžete poslať na pavolkubica8@gmail.com
??????

nemôžem sa dostať do e-mailu

Pavol Kubica, 01.04.2017 14:31:18

Som nahnevaný ale asi mi viete poradiť????na zákazníckom účte som si zmenil heslo tam sa dostanem.......ale ked idem do e-mailov WEDOS Webmail a horný riadok vyplním mojim info@airman.sk a Password dám toto heslo čo mám aktuálne tak sa tam nemôžem dostať.Jedine čo mi ide otvoriť e-mailovú schránku je cez admin@airman a staré heslo z 20.3.2014!!!!ale tá schránka je prázdna...čo s tým????aj ked sa robila migrácia ....aha vlastne mi to ukazuje jediný ten dátum 2016-02-05???? a schránka je prázdna......skúste mi pozriet kde sú moje e-maily bolo ich hodne a nemám ich......zmizli....

Re: nemôžem sa dostať do e-mailu

Tomáš Starý, 01.04.2017 14:41:50

Dobrý den,
poprosil bych Vás abyste nás kontaktoval pomocí online chatu a nebo kontaktního formuláře, který naleznete zde: https://hosting.wedos.com/cs/cform.html

změna hesla

Kamil Reichel, 12.10.2016 15:15:58

Změnili jsme heslo, ale nejde se mi přihlásit. Uměli byste mi s tím poradit?

Krupová

Re: změna hesla

Luděk Janča, Wedos, 13.10.2016 08:34:29

Dobrý den,

takto obecně nikoli. Kontaktujte podporu na chatu, nebo e-mailem a s problémem vám pomohou.

Problém s přihlášením

Martin, 23.03.2016 18:29:09

Dobrý den, nemohu se přihlásit do svého účtu. Chyba přihlášení. Heslo jsem neměnil. Jedná se mi o info@zbrane-eshop.cz. Děkuji za pomoc.

Re: Problém s přihlášením

Roman Mondek, WEDOS, 23.03.2016 18:36:10

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím přes chat nebo kontaktní formulář, podíváme se na to.

jeden speciální znak.

Michal Janata, 28.10.2015 09:08:11

Dobrý den,

jak se zbavím toho spociálního znaku u hlavního hesla. Nechci ho tam, hesla mám silná i bez toho.

Děkuji za informaci

Re: jeden speciální znak.

Gálik Martin, WEDOS, 28.10.2015 09:33:41

Dobrý den,

požadavek na silné heslo lze u jednotlivých služeb (nebo u účtu) vypnout v sekci "zákazník" - "Základní nastavení" - "Nastavení hesel"

S pozdravem,
Gálik Martin, WEDOS

Michal Janata, 28.10.2015 09:38:40

Tam jsem a všechno jsem zaškrtnul, že chci lehčí hesla. A stejně to při změně pořád chce ty speciální znaky.

Nemám doufázové ověřování, není v tom problém?

Gálik Martin, WEDOS, 28.10.2015 09:48:44

Dobrý den,

v tom by problém být neměl. Řekl bych, že něco zaškrtnutého nemáte. Mírnější kontrola je charakterizována následovně: Heslo musí obsahovat minimálně jedno malé a jedno velké písmeno a jednu číslici. Minimální délka hesla je ve většině případů 6 znaků.

S pozdravem,
Gálik Martin, WEDOS

Michal Janata, 28.10.2015 09:52:57

Mám zašrtnuté vše, moje ID 61014 a tady obrázek https://drive.google.com/file/d/0BxqENvliGlagcmpDdGh2Ynlhc2c/view?usp=sharing někde v tom máte asi hokej. Protože, se to prostě nepřenastavuej

Gálik Martin, WEDOS, 28.10.2015 10:01:29

Dobrý den,

u všech formulářů (FTP, Databáze, apod.) již máte nastaveno slabší heslo. kde máte tedy problém ?

S Pozdravem,
Gálik Martin, WEDOS

Michal Janata, 28.10.2015 10:03:48

No pořád to hlavní heslo, když chci změnit tak po mě chce ty speciální znaky. Prostě tam chybí možnost, tohle změnit. Tak kde je možnost tohle nastavit?

Michal Janata, 28.10.2015 10:56:19

A při změně hesla mi to pořád píše jako to silnější https://drive.google.com/open?id=0BxqENvliGlagWlkzYnFoYW5hTzQ a fakt nevím, kde máte tohle nastavení. Může mi někdo poradit?

František Hrubeš, WEDOS, 02.11.2015 09:50:36

Dobrý den,

v případě hesla k zákaznickému účtu trváme na zadání silného hesla a není zde možnost povolit zmírnění restrikcí na heslo v zákaznické administraci.

Zmírnění restrikcí na heslo jsme umožnili pouze v případě vybraných služeb, kdy některé aplikace (např. FTP klient) neumožňují zadat heslo se speciálními znaky, popřípadě dlouhé heslo.

Děkujeme za pochopení

Tobiáš Vondráček, 16.02.2016 07:37:40

Dobrý den,

chápu, že trváte na zadání silného hesla, ale silné heslo nemusí nutně obsahovat speciální znak. Mám s tím konstantní problém. Neviděl jsem žádnou jinou službu, která by striktně vyžadovala všechny 4 kategorie, všude stačí 3 z těchto 4. Proč to u vás nestačí?

Martin Hořínek, 08.08.2017 11:02:53

Přesně tak, prakticky "všude" chtějí alespoň 8 znaků ze 3 kategorií, "nikde" striktně nevyžadují všechny 4 kategorie (malé/velké/číslo/znak). Můj generátor silných unikátní hesel pak na toto bizardní pravidlo nefunguje. Za půl roku mě pak tato vyžadovaná odchylka netrkne a budu se mlátil do hlavy kde je chyba (obzvlášť, když klíčenka s hesly nebude po ruce). Jó, kdybyste u login formuláře dali poznámku "Bacha, my tady chceme všechny 4 kategorie znaků", tak by mě to trklo, že jsem dal nakonec ještě středník, abych to vyřešil. Ale tu poznámku tam nedáte. Takže si heslo raději za lepší měnit nebudu, nechám tam to primitivní, které tam mám už 5 let a kdovíkdo všechno ho zná... Bezpečnost především, že :-/

Passphrase

Ondřej Tulach, 08.10.2015 22:12:14

Dobrý den, nešlo by změnit systém, aby při použití Passphrase o určité minimální délce jen s odlišnou kapitalizací písmen nepožadoval použití čísel a spec. znaků?
Viz XKCD #936 ;-)

Re: Passphrase

Martin Dušek, WEDOS, 08.10.2015 22:35:55

Dobrý den,

požadavek na sílu hesla je určitým způsobem možné změnit přímo ze zákaznické administrace WEDOS. Po přihlášení do zákaznické administrace zvolte menu "zákazník" > "Základní nastavení" > tabulka "Nastavení hesel".

Re: Passphrase

Martin Hořínek, 08.08.2017 10:53:14

Nejde

Speciální znaky

Petr Horčička, 07.10.2015 13:49:40

Ani tady ani v kontextové nápovědě není napsané, co jsou speciální znaky. "$" je zamítnut jako nepovolený?

Re: Speciální znaky

Daniel Dubravec, WEDOS, 07.10.2015 18:43:37

Dobrý den,

znak "$" je povolen. V případě nepovoleného znaku vám to vypíše chybu.

heslo změna

Vilém Votípka, 26.11.2013 15:34:46

Proč nejde změnit heslo?6 znaků nejde 7 znaků nejde.heslo má nesprávnou délku... furt to píše.Nechci heslo co má 50 čísel a písmen...děkuji

Re: heslo změna

Petr Šťastný, WEDOS, 26.11.2013 16:13:35

U formuláře byla stará informace o minimální délce hesla. Ta je nyní 8 znaků. Omlouváme se za komplikace.

Maximální délka hesla?

Jaroslav Bereza, 04.06.2013 13:16:33

Jaká je maximální délka hesla? Zkoušel jsem svoje 25 znakový heslo a psalo mi to "Heslo má nesprávnou délku" Ani 22 znaků mi to nevzalo. Musel jsem použít jiný kratší heslo a už to šlo. :-|

Re: Maximální délka hesla?

Petr Šťastný, WEDOS, 04.06.2013 14:22:02

Bylo tam skutečně omezení 20 znaků, které bylo příliš omezující. Navýšili jsme to na 50 znaků.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS