Test hostingu domenou 3 úrovně - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Pochvala

Stoupa, 28.11.2010 15:09:48

Jinak děkuji za rychlou pomoc.

Již jsem slyšel na vaše služby a servery chvalu, mimo to i přecházím, a zatím to potvrzujete.

Stoupa

Test hostingu domenou 3 úrovně

Stoupa, 27.11.2010 15:28:08

Dobrý den,
chcel jsem se zeptat, jestli nenabízíte k placenému programu od vás doménu 3.urovně.
Konkrétně: Mám již doménu, ale chci si zatím nachystat nové www stránky u vás na placeném hostingu. Až po dokončení mých nových www převést doménu k vám.
Jde to?

Re: Test hostingu domenou 3 úrovně

Petr Šťastný, WEDOS, 27.11.2010 15:38:34

Ano, při zřízení webhostingu od nás dostanete dočasnou doménu, která směruje na váš webhosting. Díky tomu si to můžete vše rozchodit, vyzkoušet a teprve poté k nám nasměrovat skutečnou doménu.

Stoupa, 28.11.2010 12:10:21

Děkuji za odpověď.
Ale tato možnost u objednání služby není. Je tam pouze Základní volby a Přechod od konkurence (dále Slevový kupón - ale to je mimo).

Jak mám postupovat?

Chci si objednat službu Webhosting "NoLimit", ale s doménou 3.urovně. Zaplatit na rok a nastavit. Po té převést doménu.

Děkuji.

Stoupa

Petr Šťastný, WEDOS, 28.11.2010 12:41:46

To nemusíte nikde objednávat, to je automaticky u každého webhostingu. Při zřízení webhostingu vám bude přidělena doména něco.wedos.net, na které poběží váš web.

Stoupa, 28.11.2010 14:38:44

Prominte, asi jsem pomalejší.
Služba https://hosting.wedos.com/cs/webhosting/order.html?step=1

a hned nahoře je napsáno:
UPOZORNĚNÍ! Abyste si mohli zřídit webhosting, musíte být vlastníky příslušné domény nebo si musíte takovou doménu u nás nejprve objednat!

a dál mě to k obj. služby nepustí. Jinou volbu tam nevidím.

Děkuji za pomoc.

Stoupa

Petr Šťastný, WEDOS, 28.11.2010 14:42:29

Tam musíte vyplnit název vaší domény, kterou budete do budoucna používat pro tento webhosting.

Ale tu doménu nemusíte na náš webhosting nasměrovat teď, protože se na něj dostanete přes námi dočasně přidělenou.

Takže chcete-li webhosting pro doménu abc.cz, vyplňte abc.cz. Až vám webhosting zřídíme, přidělíme vám také nějakou doménu xyz.wedos.net, na které si webhosting vyzkoušíte. Až zjistíte, že to funguje jak má, tak teprve nasměrujeme doménu abc.cz k nám (změnou DNS).

Stoupa, 28.11.2010 14:58:27

Děkuji.

Hotovo. Jdu zaplatit.

Ale dle popisu v danném formuláři jsem to nepochopil, že ji mohu převest později. Doporučuji dopsat.

Stoupa

Petr, 16.01.2013 11:44:38

souhlasím

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS