Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Moodle na subdoméně - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / ostatní aplikace

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Moodle na subdomene

Mario Lacko, 28.10.2014 16:50:39

Tiež ma to zaujíma. Tiež to potrebujem poriešiť.

Re: Moodle na subdomene

Zdeněk Nešpor, 31.10.2014 16:21:50

Nakonec se mi to tenkrát vyřešit nepodařilo. Psal jsem i na podporu Wedosu, kde se moc poradit nesnažili. Teoreticky by to mohlo nějak jít přes .htaccess. A Moodle jsem popravdě už dlouho neviděl, ale třeba by to už mohlo jít přes nastavení v systému. Jinak to teda není moc hezký, ale na funkčnosti to Moodlu nic neubírá. Pokud nezbytně nutně nepotřebujete hezké URL adresy, tak doporučuji to moc neřešit, je to velký žrout času.

Moodle na subdoméně

Zdeněk Nešpor, 23.05.2013 23:19:27

Zdravím všechny,

prosím o pomoc, snažím se rozchodit LMS Moodle na subdoméně. Po (a při) instalaci se adresa webu zobrazuje jako "http://mojesubdomena.domena.cz/subdom/mojesubdomena". V průběhu instalace ovšem tato adresa změnit nelze.

Je možné se nějak z adresy zbavit části "subdom/mojesubodmena"? Pro Moodle jsem bohužel nikde nic nenašel a podpora Wedosu mi nepomohla. Nemá tu s tím někdo zkušenost?

Díky za odpověď,

Zdeněk N.

Re: Moodle na subdoméně

Aleš Polívka, 18.06.2018 22:20:20

Dobrý den,
vyřešil jsem to tak, že jsem editoval config.php, kde jsem zkrátil tu dlouhou adresu (u mě s "domains") a uložil. Poté se již přestalo přesměrovávat na ty dlouhé.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS