Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

SMTP ověřování - fórum

Kategorie: Webhosting / E-maily

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

SMTP ověřování

Zdenek, 23.05.2013 18:15:44

Dobrý den,
při pokusu odesílat poštu přes příslušný SMTP server mi autentizace pomocí existujícího mailového účtu sice proběhne, pokud je ale jako odesilatel v MAIL FROM uveden jiný účet z téže domány, zpráve je odmítnuta. Projde jedině v případě, že účet v AUTH i v MAIL FROM je shodný. Nelze to nějak obejít?

Re: SMTP ověřování

Jan Jurík, WEDOS, 24.05.2013 06:47:35

Dobrý den,
kontaktujte mě prosím pomocí kontaktního formuláře a zašlete mi prosím podrobnosti o zobrazované chybě. Podívám se Vám na daný e-mail.

https://hosting.wedos.com/cform.html

Petr Rousek, 08.07.2015 22:13:49

Dobrý den, je již vyřešen Zdeňkův problém? Dnes jsem migroval s webhostingem od konkurence k vám a v nastavení outlook mám problém s odesíláním mailů z jiných domén přes vaše smtp, přestože se autorizuji.

David Cigánek, WEDOS, 08.07.2015 22:52:06

Dobrý den,

přes naše SMTP servery je možné odesílat pouze z těch adres, ke kterým se přihlásíte. Odesílat tedy lze pouze pod hlavičkou schránky ke které jste autorizován, případně jejích aliasů.

Petr Rousek, 09.07.2015 06:56:42

To je pro mě obrovský krok zpět, zvážím ještě návrat ke konkurenci (mám na to tuším týden).

Proč není možné se k SMTP serveru přihlásit pod uživatelem u vás hostujícího mailu, ale odeslat mail z jiného účtu (odesílatel např. abcd@seznam.cz, ale k SMTP využít abcd@domena_u_wedos.com)?

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS