Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Prestashop - návod k instalaci' - fórum

Podrobný popis instalace CMS Prestashop 1.5.4 jako hlavní web, alias nebo subdoména. Nastavení cachování a optimalizace stránek.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

cache

Peter, 02.06.2014 01:28:08

ak sa nastavi Prestashop podla vasho popisu tak nefunguje modul na jednostrankovu objednavku - onepagecheckout !

Re: cache

Konstantin Dvorakovsky (WEDOS), 02.06.2014 09:03:28

Dobrý den,

podobné problémy je lepší řešit na online chatu zákaznické podpory,
https://client.wedos.com/chat/entry.html

Bylo by dobré upřesnit co přesně znamená "nefunguje". Tisíce jiných prestashopů funguje bez problémů.

Peter, 02.06.2014 17:14:22

Skusil som to nastavit podla vasho odporucania a cudoval som sa preco zrazu 2dni neboli ziadne objednavky, nedala sa dokoncit objednavka cez vyssie uvedeny modul.

Roman Mondek, WEDOS, 02.06.2014 18:41:21

Dobrý den,

skutečně nás kontaktujte pomocí chatu nebo kontaktního formuláře, pokusíme se Vám pomoci s korektním nastavením. Přes fórum si však rozhodně nemůžeme předávat přístupové údaje ani detailní informace.

https://client.wedos.com/chat/entry.html?deps=hosting

1.5.5

Pavel Hrabal, 30.09.2013 09:52:51

Vypadá to, že verze 1.5.5 má asi větší nároky na čas při zpracování skriptu vytváření tabulek, takže to na Wedos webhostingu nestíhá a instalace zhavaruje. Bylo by možné to nějak pořešit?

Re: 1.5.5

Konstantin Dvorakovsky WEDOS, 30.09.2013 09:55:11

Dobrý den,

minulý týden jsem instaloval verzi 1.5.5. na klasický nolimit webhosting bez rozšíření a instalace proběhla bez problémů.

Pavel Hrabal, 30.09.2013 09:57:17

u mě to prostě havaruje...

Create database tables
An error occured during installation...
You can use the links on the left column to go back to the previous steps, or restart the installation process by clicking here.

Konstantin Dvorakovsky WEDOS, 30.09.2013 10:02:12

Zkontrolujte zda jste zadal správné údaje pro spojení s databází, uživatel(s admin právy!), správný název DB, adresu serveru a heslo. Případně nás kontaktujete na chatu podpory.

Pavel Hrabal, 30.09.2013 10:05:46

Vše jsem samozřejmě zadal správně, píšu tedy na chat...

Nový produkt - prázdný

Nix, 27.08.2013 13:41:48

V postupu je jedna chyba! Trvalo mi docela dlouho než sem na to přišel... Po čisté instalaci PS 1.5.4.1 do subdomény je obchod nefunkční (nefungují některá tlačítka a nejdou přidávat produkty)!
.
Je nutné zadat adresu subdomény.
Preferences > SEO & URLs - zhruba uprostřed "Base URI" např. /subdom/eshop/

Re: Nový produkt - prázdný

Lacca, 26.11.2013 13:13:22

Děkuji za tento příspěvek. Já mám prestashop na aliasu a musím zadat:

/domains/e-shop

Nemožnost přihlásit se do administrace

Jaromír Mlynář, 29.05.2013 19:39:35

Stalo se mi, že jsem se nemohl přihlásit do administračního rozhraní po instalaci - vždy se stránka vrátila na formulář pro přihlášení. Stačilo vymazat cookies

Re: Nemožnost přihlásit se do administrace

Radek Kilevník, 30.05.2013 19:28:25

Dobrý den,
to se stává hlavně když se využívá alias. Pokud nepomůže vymazání cookies, tak je nutné napsat absolutní adresu včetně hlavní domény.

Pokud potřebujete poradit nebo pomoci, kontaktujte mě. Více na http://OpenServis.cz

Radek Kilevník

SMARTY

Berdis, 22.05.2013 19:48:22

Dobrý den, instalace verze PS 1.5.4.0 proběhla v pořádku. Pouze v administraci na úvodní straně se stále "cosi" načítá... a nenačte.
A ještě nejde přenastavit "optimalizace SMARTY", tzn., že po "zaklikání" všech možností tak jak je uvedeno v návodu se po uložení vše vrátí do původních hodnot a stále to hlásí chybu.
Kde by mohl být problém? Děkuji za info.

Re: SMARTY

Radek Kilevník, 30.05.2013 19:29:23

Dobrý den, kontaktujte mě, dám Vám k dispozici návod, který jsme pro naše klienty sepsali.

radek@kilevnik.com

Hezký den
Radek Kilevník

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS