Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

podivné praktiky na WEDOS.CZ peníze a doména fuč - fórum

Kategorie: Domény / CZ domény

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

podivné praktiky na WEDOS.CZ peníze a doména fuč

beranek.robert@gmail.com, 20.05.2013 08:12:49

Zdravím všechny..jako špatný příklad uvádím svůj aktuální stav ..prodloužení expirované domény u společnosti WEDOS proběhlo následujícím způsobem.

1. systémově vyžádána faktura k doplatku expirované domény zaplacena

2. po 3. dnech od platby mne kontaktuje pracovník s otázkou kam platbu přiřadit - přestože každou platbu provází variablní symbol..ignoruj neinformovanost tazatele ale odpovídám rázně jak s platbou naložit.

3. druhý den bez reakce se dotazuji co bude s mou objednávkou a penězi..

4 dnes po pěti dnech nemám ani doménu ani peníze..píši poslední urgenci a podávám návrh na exekuci.

tímto děkuji společnosti WEDOS za to jak nakládá s majetkem klientů kteří jim svěřují své peníze..nutno dodat že k wedosu jsem přešel po podobných praktikách u konkurence a nebylo to zjevně dobré ani chytré rozhodnutí..VARUJI VŠECHNY OSTATNÍ

Re: podivné praktiky na WEDOS.CZ peníze a doména fuč

beranek.robert@gmail.com, 20.05.2013 08:31:17

po zveřejnění tohoto příspěvku mne kontakuje administrátor a zde zveřejnuji drzost s jakou rozhoduje za mne:

Dobrý den,
použil jste VS stornované platby. Platbu Vám dnes zašlu zpět.

S přáním hezkého dne,

Jan Jurík

moje reakce:

na to zapomeňte! vy se mne máte ptát co s platbou dál a ne rozhodovat
co uděláte za mne..to že naprosto ignorujete mé požadavky už jsem si
zvykl ale že se mne ani nezeptáte to je vrchol drzosti pane..budu
jednat s Vašim nadřízeným VY už mi nepiště!

hnus...

beranek.robert@gmail.com, 20.05.2013 08:34:52

po spojení s novou majitelkou mé domény se dozvídám že dokonce ani ona nemá ŽÁDNÉ údaje k zaplacené doméně..znamená to že peníze za dvakrát zaplacenou doménu asi některý pán proinvestoval během víkendu? v hospodě? bravo.. zákazníkovi napíšeme ať si na*ere..tak se to dělá pane Juríku? ještě zbývá BAN na moje IP..

Jan Jurík, WEDOS, 20.05.2013 08:42:02

Dobrý den,
jak chcete s platbou naložit jsem vás kontaktoval. Neodpověděl jste. Dnes jste začal reagovat zde. Platbu jsem tedy nechal vrátit na číslo účtu odesílatele.

V případě že jste si nechal doménu expirovat a smazat prosím neobviňujte nás.

V případě že chcete kontaktovat mého nadřízeného prosím využijte tento kontaktní formulář:

https://hosting.wedos.com/management-contact.html

Děkuji.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS