dlužná částka za doménu od WEDOS bez reakcí - fórum

Kategorie: Fakturace / Platba objednávek

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

dlužná částka za doménu od WEDOS bez reakcí

beranek.robert@gmail.com, 20.05.2013 08:02:58

Zdravím všechny..jako špatný příklad uvádím svůj aktuální stav ..prodloužení expirované domény u společnosti WEDOS proběhlo následujícím způsobem.

1. systémově vyžádána faktura k doplatku expirované domény zaplacena

2. po 3. dnech od platby mne kontaktuje pracovník s otázkou kam platbu přiřadit - přestože každou platbu provází variablní symbol..ignoruj neinformovanost tazatele ale odpovídám rázně jak s platbou naložit.

3. druhý den bez reakce se dotazuji co bude s mou objednávkou a penězi..

4 dnes po pěti dnech nemám ani doménu ani peníze..píši poslední urgenci a podávám návrh na exekuci.

tímto děkuji společnosti WEDOS za to jak nakládá s majetkem klientů kteří jim svěřují své peníze..nutno dodat že k wedosu jsem přešel po podobných praktikách u konkurence a nebylo to zjevně dobré ani chytré rozhodnutí..VARUJI VŠECHNY OSTATNÍ

Re: dlužná částka za doménu od WEDOS bez reakcí

Jan Jurík, WEDOS, 20.05.2013 08:27:41

Dobrý den,
byl jste kontaktován z důvodu že jste provedl platbu na stornovanou objednávku. Vaše domény expirovala a než jste platbu zaslal tak byla doména smazána. Do dnešního dne jste neodpověděl jak chcete s platbou naložit.

Dnes jsem platbu nechal zaslat zpět na účet odesílatele.

rb, 20.05.2013 10:19:04

1) lžete protože v první odpovědi na Váš první email je jasně uvedeno k jaké doméně je částka adresována!

2) přes můj jasný nesouhlas jste naložil s mými penězi po svém přestože já jsem měl v úmyslu něco zcela jiného

-toto je z vašeho pohledu běžné jednání? shrnuto:

- za to že nemám doménu díky vaší a)liknavosti
b) díky tomu že jste přehlédl skutečnost viz bod 1) a snažíte se mne dále obvinit
.. budete nést důsledky v celém rozsahu vašeho nestandardního jednání.. Nevím jestli jste osobně šéf vesmíru ale slušnost je se zeptat (když ne svého šéfa alespoň toho kdo rozhoduje o svých prostředcích a jak s nimi naložit)a ne týden ignorovovat stav věci a pak jednou větu vše shodit ze stolu..jste minimálně velmi neslušný zaměstnanec pro mne mnohem méně..tímto vás vyzývám - dále zhoršujte situaci výmluvami a lhaním, nepochybuji, že vše vám v konečném důsledku bude přičteno.

pro čtenáře dám k dispozici celou historii aby bylo jasné kdo z koho tady dělá idiota!

rb, 20.05.2013 10:29:58

14.kvetna 2013

Dobrý den,

náš systém eviduje platbu 3113018241 na 151.00 Kč za objednávku, která je již stornována. Jak byla tato platba myšlena a jak s ní naložit?
Můžeme peníze vrátit na účet, použít k zaplacení jiné služby nebo připsat na zálohový účet pro pozdější využití (http://kb.wedos.com/fakturace/zalohovy-ucet.html).

S přáním hezkého dne,

Jan Jurík

14. kvetna 2013

platba byla myšlena tak jak zněla faktura a to na prodloužení domény
evering.cz kdyby mi Váš systém tuto možnost nenabídl asi bych ji
nemohl využít čekám tedy na přístupové údaje k uvedené doméně..

14.05.13, Jan Jurík - WEDOS <hosting@wedos.com>:

ještě mne chcete obviňovat ze lží?????? co přijde dál?
nechtěl byste konečně přijmout alespoň základní odpovědnost za situaci? a kdo by měl podle vás?

Jan Jurík, WEDOS, 20.05.2013 10:39:32

Tak já zde tedy uvedu několik faktů.

Dne 14.05.13 v 14:46 jsem vás kontaktoval s informacemi že jste provedl platbu stornované objednávky. Stornována byla z důvodu že Vám vaše doména více jak před 2 měsíci expirovala a vy jste ji včas neuhradil. Expirace byla 06.03.2013

V tomto případě tedy byla doména zcela expirována a smazána po 60 dnech ochranného období.

Vaše platba byla přijata 14.05.2013 08:36:23 tedy 9 dní co již byla doména smazána a uvolněna k registraci ostatním zájemcům. Doménu si již zaregistroval jiný zákazník.

15.05.2013 21:45:04 jste zaslal žádost jak bude vaše smazaná doména prodloužena. Bohužel smazanou a zaregistrovanou doménu jiným zákazníkem nelze prodloužit.

V jediném případě je fakt že jsem Vám bohužel nestačil odpovědět na Váš e-mail a vy jste automaticky zda začal psát tyto texty že Vám nechceme vrátit peníze, dále že na nás zasíláte exekuci. Proto jsem vám obratem napsal co jste zde uveřejnil. Proto jsem vám okamžitě nechal zaslat platbu na váš účet

rb, 20.05.2013 15:09:09

tak milý pane:

1) nevím nač zde sdělujete fakta která nesouvisí s Vaší nedbalostí a to postup expirace domény což je moje a jen moje věc jak s ní naložím..Vaše práce byla mi včas odpovědět..

tento zásadní fakt zmiňujete na konci jako nedůležité sdělení o tom že bohužel jste včas neodpověděl..bohužel pro koho?

když pominu že Vám ani nestojím za omluvu račte si prosím uvědomit že právě Vaší nezodpovědnou komunikací jsem o doménu přišel..

základní a to nejdůležitější zde opět nezmiňujete a to že doména byla registrována na nového majitele 23 dny po mé žádosti o které jste už jednou prohlásil lživé informace..a já vás naposledy vyzývám abyste mi sdělil na co jste čekal 5 dnů během kterých si doménu zaregistroval někdo jiný? vy nevíte s čím obchodujete? že čas jsou peníze ve vašem případě asi neplatí a nejspíš to opět bohužel slyšíte poprvé že? už jsem vám osobně psal že tu svopu ohranou povídačku budete servírovat svým nadřízeným já fakta dokonale znám a už ten fakt že jsem si sám musel vynutit vaši reakci až založením vlákna zde vypovídá o vašem úžasném pracovním nasazení..jestli v této společnosti funguje vše jako vy tak se nedivím že odcházím ke konkurenci odpovídá jen vaše inteligence která předpokládá že exekuce je snad vyhrožování když si držíte neoprávněně cizí peníze..doporučuji vám dovzdělat se alespoň v morální oblasti kde teda slovo "je mi líto" nebo "omlouvám se" je jaksi základní abecedou ze které neznáte ani první písmeno...zbytek zařídím za vás aby vaše práce neublížila dalším klientům, protože na takové odborné fakturanty je nejlepší kontrola z finančního úřadu, nemám snad pravdu pokud moji maličkost naprosto ignorujete?

rb, 20.05.2013 15:12:18

z vašeho posledního meilu cituji :

"bohužel jsem byl pracovně mimo sídlo firmy a pošty. Nestihl jsem Vám včas odpovědět."

to mi má stačit? opět postrádám trochu víc než konstatování které mi je úúplně jedno ..mne nezajímá kde jste byl nebo nebyl já si nešel koupit do obchodu rohlík a na dveřích jsem neviděl napsáno přijdu hned..to si myslíte že tímto způsobem se mnou budete bavit dál? máte právníka pane?

rb, 20.05.2013 15:17:16

předpokládám že tímto tvrzení jaksi vyvracíte své předchozí tvrzení, že jsem vám neodpověděl na otázku co s penězi? nebo se situace změnila a vy pokračujete ve své spívance a měníte svá tvrzení jako u výslechu? co takto říct jednou pravdu..pokud se mýlím opravte mne a zkuste mi jasně vysvětlit co je teď problém

a/ nevěděl jste co s penězi - vaše předchozí tvrzení
b/ byl jste pracovně mimo sídlo firmy - vaše nová verze důvodu proč se stalo co se stalo

jen jedno může být důvodem a už teď je jasné že moje chyba to není že?
kdo si myslíte že vám bude věřit třetí variantu?
..ještě se může objevit třetí osoby něco jako "MY".. už se nemůžu dočkat co během dne vymyslíte..

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS