PhpGedView - fórum

Kategorie: Aplikace, CMS / ostatní aplikace

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

PhpGedView

Rostislav Skalka, 05.05.2013 14:41:50

Zdravím.
Mám rodokmen v aplikaci myheritage.cz, bohužel už mi nestačí free verze a platit 100USD ročně nemám. Proto jsem hledal něco podobného na svůj web. Nějaké aplikace jsou, ale ani zdaleka se nepřibližují myheritage.cz. Nejvíce mi vyhovuje PhpGedView. Testoval jsem jich několik. Ale PhpGedView jsem nahodil asi na 3 free hostingy, nikde to není ono. Tak jsem PhpGedView instaloval na svůj webhosting na wedos.

Bohužel se nemůžu dostat přes chybovou hlášku upozorňující na nedostatečnou časovou délku php scriptu. Máte s tím prosím někdo zkušenost ??? Pán z podpory wedos mě odkázal na znalostní bázi s tím, že s touto aplikací nemá sebemenší zkušenost. Dá se něco konfigurovat v ini.php, ale netuším vůbec kde to hledat.

A hlavně dá se to změnit nebo obejít ?? Nebo je to pevně nastavená věc poskytovatele hostingu ??

Nebo znáte někdo podobnou aplikaci, kerá by vyhovovala a hlavně bez problémů fičela ??

Tady je upozornění, to by asi vyřešila příplatková verze NoLimit Extra (Checking for warnings...

Checking for ability to change timelimit:
Unable to change time limit.
You may not be able to run all functions on large databases with many individuals.
Your maximum time limit is 90
Checking for ability to change memory limit:
Unable to change memory limit.You may not be able to run all functions on large databases with many individuals.
Your current memory limit is 128M)

Ale tohle ???

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'No Connection Established' in /data/web/virtuals/28265/virtual/www/subdom/test/includes/classes/class_pgv_db.php:704 Stack trace: #0 /data/web/virtuals/28265/virtual/www/subdom/test/includes/functions/functions_db.php(2630): PGV_DB::prepare('SELECT COUNT(*)...') #1 /data/web/virtuals/28265/virtual/www/subdom/test/includes/functions/functions_db.php(2770): get_admin_user_count() #2 /data/web/virtuals/28265/virtual/www/subdom/test/includes/authentication.php(249): admin_user_exists() #3 /data/web/virtuals/28265/virtual/www/subdom/test/install.php(1049): adminUserExists() #4 /data/web/virtuals/28265/virtual/www/subdom/test/install.php(462): printAdminUserForm() #5 {main} thrown in /data/web/virtuals/28265/virtual/www/subdom/test/includes/classes/class_pgv_db.php on line 704

Asi to nevyřeším ?? Co ? Ale zase platit dva hostingy, u nás a v zahraničí ?? Se mi nechce. A opouštět wedos taky ne. Zahraniční hostingy to podporují normálně. Takže pořád doufám, že je chyba někde mezi klávesnicí a židlí (http://www.agilityhoster.com/phpgedview-hosting)

Děkuji za každou radu nebo nápad.

Re: PhpGedView

Petr Šťastný, WEDOS, 05.05.2013 15:43:57

U nás na webhostingu určitě není možné uvedené limity změnit.

Chyba "No Connection Established" znamená zřejmě to, že máte chybně nastavené údaje pro připojení k databázi.

Rostislav Skalka, 05.05.2013 17:42:55

Databáze se připojuje o dva kroky dřív, pokud by to bylo chybně, nepustilo by mě to v instalaci. DB je připojená správně. Teda při instalaci. Netuším proč to nekomunikuje. :-(

Petr Šťastný, WEDOS, 05.05.2013 18:02:10

S tím bohužel neporadíme, tuto aplikaci vůbec neznáme.

Rostislav Skalka, 05.05.2013 18:09:12

Stejně děkuji !!! Jste nejlepší hosting i tak. Já jsem moc rád, že jsem u vás. Je to jen jedna blbá aplikace. Kdo ví jak to mají s podporou. Zkusím jinou.
Ještě jednou děkuji.

Rostislav SKALKA, 06.05.2013 09:29:01

Tak od PhpGedView upouštím, je to už staré a je to jako jít do windows95, už je to prostě out.
Našel jsem pokračovatele, je to Webtrees, ale zase celá stránka chyb http://final.biodanger.cz/
Jenže na Endoře, dokonce free to jede na první šup http://novy.hys.cz/

Včera jsem cca 2 hodiny měnil ve ftp atributy, ale pořád to samé.
(tímhle to asi nebude ?? http://kb.wedos.com/mysql/kodovani.html)

Se opravdu stydím, pořád otravuju. Děkuji za trpělivost

Petr Šťastný, WEDOS, 06.05.2013 09:30:25

Funkce apc_* nejsou na našem webhostingu dostupné. Musíte používání rozšíření APC vypnout.

Rostislav SKALKA, 06.05.2013 09:38:00

Aha, to zní nadějně. Ale jak to vypnu ? Do aplikace se nedostanu, protože se nedokončila instalace. Takže někde na hostingu ?

Petr Šťastný, WEDOS, 06.05.2013 09:38:52

To musíte někde v té aplikaci zařídit, aby tyto funkce nevolala.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS