Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Změna fakturačních údajů služeb' - fórum

Možnosti změny fakturačních údajů u služeb (domény, webhosting, serverhosting), oprava údajů na účetních dokladech, hromadné změny.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Odkaz na změnu faqkturačních údajú na výzvě k platbě

vlazy, 02.11.2018 10:59:06

Byla mi zaslána výzva k platbě za webhosting. V přiloženém souboru PDF s touto výzvou je i přímý odkaz na stránku s možností změny fakturačních údajů bez nutnosti přihlašování se tam. Připadá mi to dost hodně nevhodné, že se tam jde přes ten odkaz dostat bez přihlášení. Fakturační údaje takto nejsou vůbec chráněné před nežádoucí a nechtěnou změnou. Ten soubor PDF s výzvou k platbě se může dostat i jiným osobám které mají přístup k počítači na kterém je uložený nebo k někomu kdo bude pověřený uhradit tuto platbu. Může se tak stát, že někdo kdo na ten odkaz klikne jen tak z legrace, omylem atp. změní fakturační údaje čímž může nadělat nějaké zbytečné problémy. Nemám nic proti tomu odkazu, ale myslím, že je dost nevhodné aby odkazoval na tu stránku bez nutnosti přihlášení se tam. Nedalo by se s tím něco udělat tak aby ten odkaz vedl nejdříve na stránku s přihlášením a až pak po zadání přihlašovacích údajů to zobrazilo stránku s možnosti změny fakturačních údajů a nebo tam ten odkaz vůbec nedávat?

Re: Odkaz na změnu fakturačních údajú na výzvě k platbě

vlazy, 07.11.2018 14:02:33

Bohužel žádná reakce ze strany WEDOSu ohledně toho odkazu na stránku s možností změny fakturačních údajů bez nutnosti přihlašování. Vypadá to, že WEDOS asi takto dává najevo, že se s tím nemají v úmyslu zabývat a nehodlají s tím nic dělat. :-(

Změna adresy nelze - není pak zohledněna.

Václav Fröhlich, 12.03.2018 08:20:01

Pěkný den,
už několikrát přišel od Vás e_mail - kontrola údajů, případně provést změny. Ve Všem e_mailu je stále uvedena chybně adresa (Jůzlova 3635, Havl. Brod), ikdyž už jsem dávno provedl změnu adresy a to na Tyršova 425, Horní Cerekev , 394 03 .
Tak to prosím už konečně opravte dle zadaných, aktualizovaných dat.

Děkuji, Fröhlich.

Re: Změna adresy nelze - není pak zohledněna.

Roman Mondek, WEDOS, 12.03.2018 08:49:54

Dobrý den,

provedl jste změnu opravdu u všech služeb? Často se stává, že je změna provedena jen u domény, a webhosting pak má stále původní údaje.

změna faktur. údajů

Zdenka Tkadlečková, 15.02.2018 12:57:00

V roce 2017 jsem provedla změny, a letos opět přišla faktura špatně.Takže opět jsem provedla změny, doufám, že se již chyba nebude opakovat.

Kde je kolonka změna fakturačních údajů

Jan Bešík vidite.cz, 21.10.2017 08:37:33

Dobrý den,

potřebuji změnit fakturační údaje, je tu spousta informací, které se mne jako klienta absolutně netýkájí a nevidím tady srozumitelně a jasně změnu fakturačních údajů. Proč není tlačítko editovat u těch údajů, nepotřebuji se učit programovat, aby to šlo změnit? Prosím o udělejte věci jednodušší a pošlete mi mailem link, na kterém je opravdu jen změna fakturačních údajů.

děkuji

Jan Bešík

Re: Kde je kolonka změna fakturačních údajů

Karel Bříza, WEDOS, 21.10.2017 08:44:00

1) Přihlaste se do vašeho účtu v zákaznickém centru (client.wedos.com)
2) Zvolte záložku např.: domény, wehosting... - podle toho, kde chcete údaje měnit
3) Otevřete detail konkrétní služby (tj. doména, webhosting...)
4) V levém sloupci dole klikněte na odkaz Kontaktní údaje (odběratel) - zde již máte kolonky

fakturační údaje

Josef Čurda, 01.10.2017 12:22:36

Bohužel se fakturační údaje dle návodu nedají změnit. Ani při navržrného postupu.
CaLrK
JbKXf

Změna fakturačních údajů

3Dbox s.r.o., 25.09.2017 09:01:07

Dobrý den,

Váš adresář má být napojen na systém ARES a dle toho vystavovat doklady, pokud zákazník si žádá jinou adresu, tak to může být korespondenční adresa apod. Žádala jsem vás o oprávněnou opravu a ne sdělení, že již vystavené doklady neopravujete. Stačí zadat správně IČ v ARESu a je tam platná adresa. Děkuji za vyřízení

Re: Změna fakturačních údajů

Petr Říha, WEDOS Internet, a.s., 26.09.2017 06:49:06

Dobrý den,

změny fakturačních údajů na již vystavených dokladech řešíme individuálně. Kontaktujte nás tedy pomocí kontaktního formuláře (https://hosting.wedos.com/cs/cform.html) s daným požadavek a uvedením konkrétní služby.

Petr Říha, WEDOS Internet, a.s.

neda se zmenit fakturacni udaje podle navodu

iva Strbova, 19.09.2017 15:59:06

Prosim poradite mi nekto? Navod wedosu vubec neodpovida realite.
CHci zmenit ve fakturacnich udajich cislo neplatneho telefonu.
Podle ,,jednoducheho navodu"jsem to v emailu udelala,On mi stale vyhlasuje
chybu! A nepusti mne dal.A chytry system"mne nuti pouzit chbnou predvolbu + 420 pro tom ma v tabulce Slovensko.S timhle robotickeym wedosem se casto bubec neda domluvit.protože stale ma nastavené roboticke oddpovedi,kt jsou mi k ničemu.
Dekuju za radu
iva

Re: neda se zmenit fakturacni udaje podle navodu

Chalchiuhticue, 20.09.2017 04:40:27

jeho hodnota bola naozaj cenná. mnohokrat Dakujem
kissanime https://kiss-anime.co/

Re: neda se zmenit fakturacni udaje podle navodu

Filip Oliva - Wedos, 20.09.2017 06:31:30

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím přes chat nebo kontaktní formulář, podíváme se na to.
https://hosting.wedos.com/cs/kontakty.html

nebylo to úplně srozumitelné

Roman V., 02.10.2015 12:39:48

Tak na hromadné přeregistraci fakturačních údajů "v seznamu služeb" jsem strávil dobrých 20 minut, než jsem pochopil,že žádný hromadný seznam služeb na jeden klik není a že to tak hromadně nejde a musí se přeregistrovávat za jednotlivé kategorie. Možná by stálo za to udělat na to tlačítko hned v úvodu pro všechno, jak je Zákazník, Fakturace, kde jsem to očekával.

Jinak jsem s Vámi spokojen :-)

Re: nebylo to úplně srozumitelné

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 02.10.2015 12:43:37

Dobrý den,

co přesně máte na mysli hromadnou přeregistraci nějakých domén a nebo hromadnou změnu fakturačních údajů?

Zde jsou na to když tak návody:

http://kb.wedos.com/domeny/hromadna-preregistrace.html
http://kb.wedos.com/zmena-fakturacnich-udaju.html

Re: nebylo to úplně srozumitelné

Roman V., 02.10.2015 12:54:53

Hromadná změna fakturačních údajů.
Už jsem na to přišel, ale trvalo to, protože mi to nepřišlo dle výše uvedeného manuálu tak jednoznačné. Hledal jsem tlačítko nebo odkaz "Seznam služeb" a tak se u vás jmenuje pouze ikonka s diskem.

Posaďte k tomu někoho neznalého a řekněte mu, jak by hromadně u všech služeb změnil fakturační údaje, jestli by podle tohoto návodu na to přišel :-)

chyba

p, 13.03.2013 02:21:27

opravte si to:
-na začátku píšete, že hromadné změny připravujete
-dole je již na ně návod

A jsou tací (já), co to nedočtou do konce a jako blbci vše klikají po jednom.

Re: chyba

p, 13.03.2013 02:22:16

...plus v zakaznicke administraci je informace, ze zmena se dela kontaktem podpory.

Re: chyba

Petr Šťastný, WEDOS, 13.03.2013 12:53:15

Omlouváme se za mylnou informaci, článek jsme upravili.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS