Diskuze ke článku 'Změna fakturačních údajů služeb' - fórum

Možnosti změny fakturačních údajů u služeb (domény, webhosting, serverhosting), oprava údajů na účetních dokladech, hromadné změny.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Změna adresy nelze - není pak zohledněna.

Václav Fröhlich, 12.03.2018 08:20:01

Pěkný den,
už několikrát přišel od Vás e_mail - kontrola údajů, případně provést změny. Ve Všem e_mailu je stále uvedena chybně adresa (Jůzlova 3635, Havl. Brod), ikdyž už jsem dávno provedl změnu adresy a to na Tyršova 425, Horní Cerekev , 394 03 .
Tak to prosím už konečně opravte dle zadaných, aktualizovaných dat.

Děkuji, Fröhlich.

Re: Změna adresy nelze - není pak zohledněna.

Roman Mondek, WEDOS, 12.03.2018 08:49:54

Dobrý den,

provedl jste změnu opravdu u všech služeb? Často se stává, že je změna provedena jen u domény, a webhosting pak má stále původní údaje.

změna faktur. údajů

Zdenka Tkadlečková, 15.02.2018 12:57:00

V roce 2017 jsem provedla změny, a letos opět přišla faktura špatně.Takže opět jsem provedla změny, doufám, že se již chyba nebude opakovat.

Kde je kolonka změna fakturačních údajů

Jan Bešík vidite.cz, 21.10.2017 08:37:33

Dobrý den,

potřebuji změnit fakturační údaje, je tu spousta informací, které se mne jako klienta absolutně netýkájí a nevidím tady srozumitelně a jasně změnu fakturačních údajů. Proč není tlačítko editovat u těch údajů, nepotřebuji se učit programovat, aby to šlo změnit? Prosím o udělejte věci jednodušší a pošlete mi mailem link, na kterém je opravdu jen změna fakturačních údajů.

děkuji

Jan Bešík

Re: Kde je kolonka změna fakturačních údajů

Karel Bříza, WEDOS, 21.10.2017 08:44:00

1) Přihlaste se do vašeho účtu v zákaznickém centru (client.wedos.com)
2) Zvolte záložku např.: domény, wehosting... - podle toho, kde chcete údaje měnit
3) Otevřete detail konkrétní služby (tj. doména, webhosting...)
4) V levém sloupci dole klikněte na odkaz Kontaktní údaje (odběratel) - zde již máte kolonky

fakturační údaje

Josef Čurda, 01.10.2017 12:22:36

Bohužel se fakturační údaje dle návodu nedají změnit. Ani při navržrného postupu.
CaLrK
JbKXf

Změna fakturačních údajů

3Dbox s.r.o., 25.09.2017 09:01:07

Dobrý den,

Váš adresář má být napojen na systém ARES a dle toho vystavovat doklady, pokud zákazník si žádá jinou adresu, tak to může být korespondenční adresa apod. Žádala jsem vás o oprávněnou opravu a ne sdělení, že již vystavené doklady neopravujete. Stačí zadat správně IČ v ARESu a je tam platná adresa. Děkuji za vyřízení

Re: Změna fakturačních údajů

Petr Říha, WEDOS Internet, a.s., 26.09.2017 06:49:06

Dobrý den,

změny fakturačních údajů na již vystavených dokladech řešíme individuálně. Kontaktujte nás tedy pomocí kontaktního formuláře (https://hosting.wedos.com/cs/cform.html) s daným požadavek a uvedením konkrétní služby.

Petr Říha, WEDOS Internet, a.s.

neda se zmenit fakturacni udaje podle navodu

iva Strbova, 19.09.2017 15:59:06

Prosim poradite mi nekto? Navod wedosu vubec neodpovida realite.
CHci zmenit ve fakturacnich udajich cislo neplatneho telefonu.
Podle ,,jednoducheho navodu"jsem to v emailu udelala,On mi stale vyhlasuje
chybu! A nepusti mne dal.A chytry system"mne nuti pouzit chbnou predvolbu + 420 pro tom ma v tabulce Slovensko.S timhle robotickeym wedosem se casto bubec neda domluvit.protože stale ma nastavené roboticke oddpovedi,kt jsou mi k ničemu.
Dekuju za radu
iva

Re: neda se zmenit fakturacni udaje podle navodu

Chalchiuhticue, 20.09.2017 04:40:27

jeho hodnota bola naozaj cenná. mnohokrat Dakujem
kissanime https://kiss-anime.co/

Re: neda se zmenit fakturacni udaje podle navodu

Filip Oliva - Wedos, 20.09.2017 06:31:30

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím přes chat nebo kontaktní formulář, podíváme se na to.
https://hosting.wedos.com/cs/kontakty.html

nebylo to úplně srozumitelné

Roman V., 02.10.2015 12:39:48

Tak na hromadné přeregistraci fakturačních údajů "v seznamu služeb" jsem strávil dobrých 20 minut, než jsem pochopil,že žádný hromadný seznam služeb na jeden klik není a že to tak hromadně nejde a musí se přeregistrovávat za jednotlivé kategorie. Možná by stálo za to udělat na to tlačítko hned v úvodu pro všechno, jak je Zákazník, Fakturace, kde jsem to očekával.

Jinak jsem s Vámi spokojen :-)

Re: nebylo to úplně srozumitelné

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 02.10.2015 12:43:37

Dobrý den,

co přesně máte na mysli hromadnou přeregistraci nějakých domén a nebo hromadnou změnu fakturačních údajů?

Zde jsou na to když tak návody:

http://kb.wedos.com/domeny/hromadna-preregistrace.html
http://kb.wedos.com/zmena-fakturacnich-udaju.html

Re: nebylo to úplně srozumitelné

Roman V., 02.10.2015 12:54:53

Hromadná změna fakturačních údajů.
Už jsem na to přišel, ale trvalo to, protože mi to nepřišlo dle výše uvedeného manuálu tak jednoznačné. Hledal jsem tlačítko nebo odkaz "Seznam služeb" a tak se u vás jmenuje pouze ikonka s diskem.

Posaďte k tomu někoho neznalého a řekněte mu, jak by hromadně u všech služeb změnil fakturační údaje, jestli by podle tohoto návodu na to přišel :-)

chyba

p, 13.03.2013 02:21:27

opravte si to:
-na začátku píšete, že hromadné změny připravujete
-dole je již na ně návod

A jsou tací (já), co to nedočtou do konce a jako blbci vše klikají po jednom.

Re: chyba

p, 13.03.2013 02:22:16

...plus v zakaznicke administraci je informace, ze zmena se dela kontaktem podpory.

Re: chyba

Petr Šťastný, WEDOS, 13.03.2013 12:53:15

Omlouváme se za mylnou informaci, článek jsme upravili.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS