Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'E-mailové schránky na Outlook.com' - fórum

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Změna podmínek outlook.com

Marek Dvořák, 08.05.2014 09:40:54

Dobrý den, hlásím, že už tuto službu zastavili, nelze přidávat nové emaily (domény), pouze spravovat stávající.

Hodil by se podrobný návod jak to samé dělat u wedos, bez nutnosti mít hosting ke konkrétní doméně, jen hosting na emaily, zaplníte další mezeru na trhu.

Re: Změna podmínek outlook.com

Jakub Dibala, WEDOS, 09.05.2014 08:15:21

Dobrý den,

my bohužel nic takového zatím nenabízíme. Pokud u nás chcete používat e-mailové služby, je nutné mít pro doménu i webhosting.

Outlook.com a administrace

Lukáš Řezník, 26.01.2014 17:23:50

Dobrý den,
jakmile zprovozním pro svou doménu klienta Outlook.com, už s jednotlivými adresami nemohu pracovat přímo v administraci WEDOS?
Mně to totiž píše:
CHYBA: Nepodařilo se otevřít schránku

Děkuji

Re: Outlook.com a administrace

David Cigánek, WEDOS, 27.01.2014 09:29:09

Dobrý den,

napište nám prosím přes kontaktní formulář o jakou doménu se jedná, prověříme situaci. K něčemu takovému by dojít nemělo.

Re: Outlook.com a administrace

Konstantin Dvorakovsky (WEDOS), 27.01.2014 11:05:26

Dobrý den,

schránky vytvořené na outlook.com nemají nic společného se schránky na našem mailserveru

Problém se zprovozněním

Viktor JEŽEK, 26.11.2013 20:24:32

Všechno jsem udělal podle návodu, ale v administraci mi to pořád píše, že potřebuje ověřit vlastnictví domény (viz http://jdem.cz/887u7). Přitom v DNS mám vše potřebné zapsané. Poradí mi někdo v čem může být problém??

Outlook/mobilní přístup

Martin Pešek, 11.03.2013 10:28:06

Chvíli jsem bádal nad dalším propojením na mobilní telefon a nakonec jsem nastavil svůj PALM na konfiguraci uvedenou níže. Výhody - mobilní a plně synchronní přístup k emailu, kalendáři i kontaktům a úkolům. Zřejmě bude fungovat i pro MS Outlook či jiné klienty pracující s Exchange

Typ účtu - Exchange/Outlook
Adresa: m-bay.hotmail.com (https)
Doména: (mojedomena.neco)
Uživatel: mujmail@mojedomena.neco
Heslo: mojeheslo

Přeji hodně úspěchů s mobilním nastevním

Martin

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS