Diskuze ke článku 'WEDOS Disk - připojení přes FTP' - fórum

Informace o možnostech připojení diskového prostoru služby WEDOS Disk přes protokol FTP, šifrovaná varianta.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

dátum a čas

Janes, 04.01.2014 13:06:27

Podporujete pri Wedos disku pri prenose cez FTP zachovanie dátumu a času vytvorenia súborov aké sú na PC?

Re: dátum a čas

Petr Smetana, WEDOS, 06.01.2014 11:24:50

Dobrý den,

tuto možnost nepodporujeme.

FTP přes TotalCMD 64bit

Rudolf Klusal, 14.08.2013 22:01:08

Zdravím, mám dotaz -- připojuju se přes ftps na wedos disk z TotalCMD, pro widle mám nainstalovaný OpenSSL 64bit, jede mi to max. jedno MB za sekundu ;)

V jiných klientech to ale řádí klidně 40 ;) ;) A zjistil jsem, že nejsem jedinej, kdo tohle zažívá -- co dělá TotalCMD jinak? ;) Nikde se tam nedá nic rozumnýho nastavit, přijde mi ;) ;)

Díky ;)

Re: FTP přes TotalCMD 64bit

Rudolf Klusal, 20.08.2013 05:30:54

Tak jsem to vyřešil -- TC používá v defaultu hrozně malej blok na přenos souboru, takže stačí jen zvětšit ;)

V Apps Data/Ghisler je soubor s ftp konfigurací (ini). Stačí (na konec klidně) přidat např:

[General]
UploadBlockSize=65535

A z nějakých 900 kBps se mi hned zvedlo na skoro 12 po wifině, 40 po drátě ;) ;)

ftp otazky

Michal Tausk, 06.05.2013 16:23:34

1. Kedy planujete implementovat nfs?

2. Planujete aj ine metody, napr. sshfs (fuse)?

3. Viem nejakym sposobom cez FTP zistit stav diskovej kvoty? Toto som skusal cez lftp:
quote SITE QUOTA
500 Unknown SITE command.

Podla uvedeneho nie je dany prikaz v ramci SITE serverom podporovany. Podporovany je len UMASK a HELP.

Re: ftp otazky

Petr Šťastný, WEDOS, 06.05.2013 17:32:25

Žádné termíny nasazení dalších protokolů u WEDOS Disk nejsou stanoveny, nevíme zda, co a v jakém pořadí budeme implementovat.

Přes FTP stav kvóty nezjistíte.

připojení oddílu FTP

Peter Michalčík, 02.03.2013 17:52:14

Nevíte náhodou, jestli lze v linuxu připojit oddíl pomocí FTPeS? A lze to vůbec doporučit? SMB/CIFS mi na dálku moc nevoní. Hledám řešení, jak na šifrované komprimované zálohy na Wedos Disku. Je-li to vůbec reálné...

Re: připojení oddílu FTP

#, 02.03.2013 19:50:43

k plne spokojenosti pouzivam rsync pres stunnel viz. http://kb.wedos.com/disk/rsync.html

Re: připojení oddílu FTP

Rudolf Klusal, 14.08.2013 22:02:45

Ahoj, Mount přes FTP by měl být v pohodě, resp. přes FTPS, ale přijde mi to trošku přes ruku, využil bych rsync nebo nějakýho verzování, třeba SVN, i když to na to přímo není určeno ;) Můj favorit je rsync, ten funguje skvěle a není co řešit ;)

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS