Místy nenačítá web - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Místy nenačítá web

David Král, 18.02.2013 21:54:25

Dobrý den,
místy se mi nechce vůbec načítat web (ani jeho subdomény, i když je tam třeba pouze index.html). Tedy během 10 minut se web vůbec nenačítá 30s. Toto trvá už tak týden. Jedná se o web http://rallyt.eu/. Na podpoře jste mi s tímto problémem nebyli schopni poradit a místo toho, aby mi podpora nějak poradila, napsala, cituji:
"na našem hostingu běží tisíce webů bez problému, obávám se, že problém bude někde ve vaší aplikaci nebo možná ve vaší konektivitě". A poté co jsem ještě rozvedl tento problém, tento člověk radši konverzaci opustil.
Tak doufám, že aspoň zde to někdo bude řešit.
Děkuji.

Re: Místy nenačítá web

Petr Šťastný, WEDOS, 18.02.2013 22:31:55

Došlo ke spadnutí komunikace na chatu. Kolegové vám hned psali na e-mail.

David Král, 18.02.2013 22:37:33

Tak se omlouvám e-mail som nečetl. Ale stejne mi nevědel poradit, na podporu jsem psal po nekolikáte

David Král, 18.02.2013 22:42:05

Citace z emailu: Dobrý den,

prověřoval jsem váš problém, bohužel jsem nic podezřelého nenašel. V error logu nic není a stránka nám funguje v pořádku.
Není možné, že např. načítáte nějaký externí obsah, který je chvílemi nedostupný a zpomaluje načtení vašeho webu?

S přáním hezkého dne,

Ondřej Ašenbryl

---------------------------------------------------------

Nevím o tom že by jsem měl na webu nějaký externý obsah takže nemám ani páru co by to mohlo dělat. Na předošlem hostingu sme měli ten samej obsah a problémy sme neměli.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS