Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze k rozjetí VPS (CentOS+LAMP) - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / Obecné

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Diskuze k rozjetí VPS (CentOS+LAMP)

AJ, 22.11.2010 12:28:03

Zdravím všechny, tak jsem se po potížích s přístupem k VPS (provider mi blokuje port :10000, ale naštěstí zasáhl admin Wedosu a nastavil mi jiný port) vrhl do víru nastavování.

Ve Webminu jsem začal přidáním ProFTPD, ale z přednastaveného mirroru se mi nepodařilo jej přidat. Našel jsem proto alternativní link a přidání dopadlo úspěšně.

Start ProFTPD, ale hlásil chybu, vyřešilo to doplnění hostname (které se v chybě vyskytuje) do /etc/hosts. ProFTPD teď sice startuje bez chyby, ale stejně se nespustí, takže řeším co s tím. S linuxem jsem kamarádil naposled někdy před 6ti lety, takže musím evidentně některé znalosti zase oprášit.

Jestli jste se někdo dostal do stejného kritického bodu až víte co s tím, dejte vědět.

Re: Diskuze k rozjetí VPS (CentOS+LAMP)

AJ, 22.11.2010 13:32:27

Tak to byla kolize s vsftpd démonem, který je potřeba napřed odebrat, aby měl proftpd volný port.

Re: Diskuze k rozjetí VPS (CentOS+LAMP)

Josef, 23.11.2010 14:36:19

dostal
repozitáře ČVUT jsou prázné...

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS