Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Doména EU - skrytí údajů majitele' - fórum

Domény EU nabízí nastavení skrytí údajů majitele ve veřejném WHOIS

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Jak skrýt údaje o majiteli domény .eu ve WHOIS?

vlazy , 07.02.2013 01:13:29

Podle vašeho návodu jsem si chtěl u domény .eu skrýt údaje majitele, ale tak jak to popisujete to nejde. V levém meni odkaz na "Uživatelský profil" není. Všude jsou pouze údaje k nahlédnuti ale možnost odškrtnout položky které nechci aby byly viditelné jsem tam nikde nenašel. Z toho vyplývá, že informace ohledně skrytí údajů majitele domény .eu na vaších stránkách jsou asi nesprávné nebo neaktuální a bylo by dobré je aktualizovat aby jste tím zbytečně nikoho nemátli.
Budu rád když to nějak upřesníte a vysvětlíte.

Re: Jak skrýt údaje o majiteli domény .eu ve WHOIS?

David Cigánek, WEDOS, 07.02.2013 13:10:32

Dobrý den,

postup jsme vyzkoušeli a zdá se být v pořádku.

Nezapomeňte, že je potřeba se přihlásit do extranetu EURidu na adrese:

https://enduser.eurid.eu/public/

Pokud se vám skrytí údajů i přesto nedaří, kontaktujte zákaznickou podporu.

David, 11.02.2013 15:09:41

Fakt to tam není
http://awesomescreenshot.com/03dwxcud0

David, 11.02.2013 15:12:52

pokud jsem to spravne pochopil tak je třeba vymazat políčko "Organizace" přes podporu pak by to melo jit.

Petr Šťastný, WEDOS, 11.02.2013 15:15:03

V tom případě vám EURid zřejmě nepovolí schovat údaje pokud je doména psána na firmu. Pokud chcete mít doménu na soukromou osobu, umazat organizaci v současném kontaktu nelze. Musel byste provést změnu majitele na jiný kontakt.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS