Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'Zálohový účet' - fórum

Zálohový účet slouží k hromadnému placení objednávek zřizování služeb a jejich prodlužování. Zákazník tak nemusí stále provádět jednotlivé platební příkazy.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Jak vrátit peníze ze záohového účtu?

Jiří Macák, 01.05.2018 22:20:01

jak vrátit peníze ze zálohového účtu?

pravidelné platby

Michal Schwarz - soukromý, 07.03.2018 15:20:52

Dobrý den, je možné nějakým způsobem _automatizovaně_ doplňovat peníze na zálohový účet (typicky trvalým příkazem, tzn. s neměnným var. symbolem), aniž bych si musel pokaždé znovu a znovu nechávat vystavovat zálohovou fakturu?

Modelová situace:
- využívám několik vašich služeb (domény + vps)
- vím, kolik mě to zhruba bude každý měsíc stát
- nechci zažít stav, kdy dojde k nechtěnému ukončení služeb kvůli jejich nezaplacení
- nemám ale chuť posílat peníze na celý rok/dva/tři dopředu, rád bych platil měsíčně

Logickým řešením by bylo nastavit si u služeb automatické prodlužování (to jde), a v bance trvalý plaťák na o něco vyšší částku než je typická měsíční platba.

Jde to? Nebo se kvůli každému doplnění peněz na zál. účet musím přihlásit, a vygenerovat si zálohovou fakturu?

DPH

Martin Dvořák, 20.11.2017 11:29:03

Zůstatek na zálohovém účtu je uváděn bez DPH!!! ale při vytvoření faktury je DPH připočteno. Takže jestli rozumím dobře o to DPH prostě přijdu? Chci si poslat 1000 Kč - zaplatit musím 1220 ale připíše se mi 1000. Je to tak?

Re: DPH

Konstantin Dvorakovsky(WEDOS), 20.11.2017 16:26:42

Dobrý den,

při úhradě objednávek ze zálohového účtu platíte cenu bez DPH, tedy strhne se vám částka bez DPH.

vrácení peněz

Milan Pilař, 08.08.2017 10:39:28

Dobrý den, je možné vrácení peněz ze zálohového účtu?

Re: vrácení peněz

Petr Říha, WEDOS Internet, a.s., 08.08.2017 12:54:12

Dobrý den,

vrácení kreditu ze zálohového účtu je možné vynulováním. Pro bližší informace nás kontaktujte autorizovaně přes kontaktní formulář či chat.

Petr Říha, WEDOS Internet, a.s.

platba v cizi mene

Jan Němec, 27.02.2016 10:14:43

Dobry den,
nemam moznost Vam zaslat presnou castku v CZK ze zahranici a pokud budu delat zalohovou fakturu tak to vzdy vyleze v CZK, ale to mi je k nicemu proto ze nedokazu odhandout jakou castku si banka strhne atd...

Je to mozne nejak vyresit, aby Vam to neudelalo neplechu v systemu?

Diky

Re: platba v cizi mene

Petr Ambrož, WEDOS, 27.02.2016 11:06:44

Dobrý den,

kontaktujte nás prosím s konkrétním problémem autorizovaně přes kontaktní formulář zde https://hosting.wedos.com/cs/cform.html

Děkuji

Zálohový účet

Tomáš Houška, 06.01.2016 18:54:40

Tak si říkám, že při počtu asi 35 domén by založení zálohového účt bylo docela fajn. Ale ať hledám, jak hledám, nenacházím, jak to udělat. Přece když vám pošlu jen tak peníze, tak to v životě nedohledáte.

Re: Zálohový účet

Martin Dušek, WEDOS, 06.01.2016 19:16:50

Dobrý den,

pro použití zálohového účtu postupujte dle tohoto návodu: http://kb.wedos.com/cs/fakturace/zalohovy-ucet/info.html

Doplatkové faktury

Martin Pokorný, 19.09.2013 09:24:18

Hezký den,

teď jsem chtěl zaplatit výzvu k platbě na příplatkovou službu ze zálohového účtu a nejde to, protože mám webhosting už půl roku zaplacený a tu příplatkovou službu jsem objednával až teď. Není mi jasné, proč to nejde, ale budiž. Zaplatím to tedy bankovním převodem.
Co bude za půl roku, až mi doběhne jak webhosting, tak i ta příplatková služba? Budu moci prodloužení na další roky ze zálohového účtu uhradit, nebo ne?

Mějte se!
Martin Pokorný

Re: Doplatkové faktury

Petr Šťastný, WEDOS, 19.09.2013 09:34:30

Všechny výzvy k platbě (zálohové faktury) lze platit ze zálohového účtu, tedy i prodloužení webhostingu včetně aktivních příplatkových služeb.

Doplatkové faktury zatím ze zálohového účtu hradit nelze, protože je to účetně složitější.

Oprava chyby

Jan Švábík, 21.07.2013 18:03:09

Dobrý den,

píšete tu, že není stanovena minimální a maximální částka. Avšak minimální je stanovena na 100 Kč, pokud je mi známo :-)

Jan Švábík

Zálohový účet na cestách

Radek, 01.04.2013 14:47:32

Zdravím,

Budu nyní delší dobu na cestách bez dobrého připojení k Internetu. Pokud budu mít peníze na zálohovém účtu, budu muset nějak potvrzovat prodlužování domény, webhostingu, ... nebo mi jen budou chodit na e-mail informace o uhrazených fakturách dokud bude na zálohovém účtu dost peněz.

Děkuji,
Radek

Re: Zálohový účet na cestách

Petr Šťastný, WEDOS, 01.04.2013 15:26:44

Kredit se automaticky bez potvrzení zákazníkem nestrhává. Řešením je prodloužit si domény a služby dopředu.

Re: Zálohový účet na cestách

Radek, 01.04.2013 17:32:56

Aha, toho jsem si sám v administraci nevšiml. To je ještě lepší řešení!

Díky moc,
Radek

vracení peněz ze zálohového účtu

Petr Čáp, 08.01.2013 15:32:57

Dobrý den, když budu chtít urychlit zprovoznění vaší služby a pošlu třeba soukromé peníze na tento účet... vrátí se mi po zaplacení zaměstnavatelem? Je principielně možné se takto dohodnout?

Re: vracení peněz ze zálohového účtu

David Cigánek, WEDOS, 08.01.2013 15:47:25

Dobrý den,

takto jednoduše to řešit nelze, kolega vám vše vysvětlí v e-mailu.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS