Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

KVM VNC klient je i pro Android - fórum

Kategorie: Virtuální servery (VPS) / KVM

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

KVM VNC klient je i pro Android

Pavel Václav, 05.01.2013 21:53:27

Na marketu play.google.com je k dispozici free verze klienta VNC, podporujícího VenCrypt. Odzkoušeno na KVM Wedos. Kdo chce mít v kapse přístup na KVM ať hledá na marketu "Free bVNC Secure".

Re: KVM VNC klient je i pro Android

Jan Novotný, 13.02.2015 22:40:30

To jsem nasel take, ale zprovoznit se mi nepovedlo. :-( jak ma vypadat connection string? Moc diky za info

František Hrubeš, WEDOS, 14.02.2015 11:40:49

V aplikaci bVNC Free je potřeba nastavit Connection Type na Secure VNC over VeNCrypt.

Dále je potřeba v nastavit sekci VNC Connection Settings. Vyplňte pouze pole VNC Server, Port a VNC Password (vše najdete v emailu o zřízení VPS). Nic dalšího není potřeba nastavovat.

Renda-L, 04.08.2016 14:23:11

Dobrý den,

kromě "bVNC: Secure VNC Viewer" verze 3.8.1 je také na Google Play k dispozici klient podporující VeNCrypt a to "Remotix VNC RDP Lite" verze 6.0.3.

"Remotix VNC RDP Lite" je stabilnější, než "bVNC: Secure VNC Viewer", který se mě dokáže na úrovni aplikace kousnout, kdežto "Remotix VNC RDP Lite" si s danou nestabilitou spojení dokáže poradit, spojení při pádu automaticky obnoví atd.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS