Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Wedos již nestíhá? - fórum

Kategorie: Webhosting / Obecné dotazy

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Wedos již nestíhá?

Jiri, 03.01.2013 18:39:11

Uživatelé Wedosu, nezdá se Vám, že poslední dobou se weby zde hostované načítají déle? Mám zde pár webů, některé již přes rok a v posledních týdnech se mi zdá načítání podstatně pomalejší. Předesílám, že jsem žádné úpravy nedělal, aby někdo nezačal vymýšlet, že si za to vlastně můžu sám.

Re: Wedos již nestíhá?

Daniel Dubravec, WEDOS, 03.01.2013 18:49:17

Dobrý den,

pokud se vám váš web načítá déle nebo zobrazuje chybu 503, tak vašemu webu nestačí aktuální parametry webhostingu a je třeba přejít na NoLimit Extra nebo na VPS.

Informace o chybě 503 naleznete zde:

http://kb.wedos.com/webhosting/chyba-503.html

Jiri, 03.01.2013 19:11:51

Tak přesně nějakou takovou odpověď jsem čekal, ale!

Žádnou chybu mi nezobrazuje (zmiňoval jsem jí?) a web/y je ve stejném stavu (stejný obsah i konfigurace) jako před rokem. Snad už to pochopíte a proto jsem se také ptal.

Petr Šťastný, WEDOS, 03.01.2013 19:25:37

Nejsme si vědomi žádného zpomalení našich služeb. Výkon serverů je nadimenzovaný dostatečně a nezaznamenáváme na žádném ze serverů žádné vytížení/přetížení.

Možných příčin pomalého webu jsou desítky. Zkuste si projít příčiny uvedené ve článku, který vám kolega posílal, zanalyzujte čemu konkrétně se u vašeho webu nedostává. Takto obecně my pomoci nedokážeme. Je potřeba být konkrétnější, pak to můžeme řešit. Zákaznické weby neznáme, nevíme co a jak dělají, na čem běží, s jakými daty pracují, jakou mají návštěvnost atd.

Zjistěte tedy nějaké podrobnější informace o problému a napište nám detaily přes kontaktní formulář.

Jiri, 03.01.2013 22:45:23

Vy jste za každých okolností stále v pohodě a nic si nepřipustíte, to už jsem za tu dobu zjistil. Můj dotaz byl ale k uživatelům a jejich zkušenostem s wedosem, nikoliv k vám!

Josef Grill, WEDOS, 04.01.2013 08:01:03

Dobrý den,

jak Vám psal kolega. My Vám s tím chceme pomoci. Je potřeba však dodat nějaké informace a my se tím budeme zabývat.

Dbáme na to, aby servery nebyly přetížené a neustále přidáváme další. Dnes (po 2 a 1/4 letech) máme cca 200 serverů. Náš růst tedy nemá za následek zhoršování služeb, ale naopak (větší redundance, větší možnosti).
Takhle to u nás vypadalo na konci léta a nyní jsme zase o desítky serverů větší. Přetěžování by pro nás bylo problémem, který by pro nás mohl být "smrtelný" a proto se tomu snažíme vyvarovat.

Patrik, 02.01.2014 18:41:40

Rovnaký problém, tiež sa mi stáva že mi vyskakuje 503 error, pričom web mam rok a nikdy mi to nezvykol robievať. Na webe neprebehli žiadne zmeny.

Roman Gorol, 03.01.2014 20:02:28

Dobrý den, mohu se zeptat o jaký web se jedná a jakou má návštěvnost?

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS