Přetažení stránek - fórum

Kategorie: Webhosting / Databáze

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Přetažení stránek

Josef Fobl, 20.11.2010 14:47:57

Nedaří se mi přesunout k vám stránky. I když jsem aktualizoval Joomlu jak jste doporučovali co s tím teď?

Re: Přetažení stránek

Petr Šťastný, WEDOS, 20.11.2010 15:10:47

Neuvedl jste žádné podrobnosti problému, tudíž nejsme schopni nijak pomoci. Prosím, využijte kontaktní formulář a co nejdetailněji popište problém (název stránek, co přesně děláte, co to přesně píše kde za chybu atd.).

Josef Fobl, 20.11.2010 15:12:49

http://kb.wedos.com/forum/topic/56/rozbaleni-zalohy.html

Josef Fobl, 20.11.2010 15:25:18

Aktualizoval jsem joomlu prehral zabalovaci program. stránky kompletně zabalil překopíroval na váš sever a při instalaci mi to stále hází chybu http://1549.w49.wedos.net/

Josef Fobl, 20.11.2010 15:47:55

Kontaktní formulář použiji, ale max. na zrušení služeb. dnes je to týden co jsem k vám chtěl přetáhnout stránky a stále se nedaří. To jest zkušební doba. A podpora??? "Máte starou Jomlu a basta." Fakt se mi nechce dělat stráky znovu.

Petr Šťastný, WEDOS, 20.11.2010 15:56:51

Pane Fobl, já se vám snažím pomoci, ale dosud jste neuvedl ani to, jakou chybu a kde přesně vám to hlásí.

Popište nám tedy, prosím, co přesně děláte, kam co zadáváte, co se stane a co to napíše za chybu. Na základě toho budeme schopni hledat příčinu a řešit ji. Bez toho ani nevím, kde máme začít.

Vámi dříve uvedené chybové hlášky byly způsobeny starou verzí Joomla, která nebyla kompatibilní s PHP 5.3. Žádné další chyby jste nám nezaslal.

Využijte k tomu, prosím, kontaktní formulář.

Děkuji

Josef Fobl, 22.11.2010 15:21:25

Omlouvám se za ukvapený závěr z mé strany. Ale po týdnu práce (marné) už jsem byl nasr... na všechno. A přitom stačilo popsat problém. Tímto se teamu Wedos omlouvám za podcenění jejich podpory.
Opravdu stačilo vyplnit kontaktní formulář dopodrobna vysvětlit problém a pánové zařídili.
Vše zařídili zprovoznili a já jen přišel k hotovému. Tomu říkám profesionální jednání.
Ještě jednou díky moc pánové udělali jste mi velkou radost.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS