Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

vložení obrázku do těla zprávy a do podpisu - fórum

Kategorie: Webhosting / E-maily

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

hromadné nevyžádané e-maily

Jarmila Svobodová, 06.01.2017 09:05:47

Dobrý den. Jsme politické hnutí a v letošním roce budeme potřebovat rozesílat aktuality případným voličům. Jak je toto možné, abychom nebyli blokováni nebo stíháni. Děkuji

Re: hromadné nevyžádané e-maily

Roman Mondek, WEDOS, 07.01.2017 10:58:00

Dobrý den,

z webhostingu u nás takové rozesílání možné není. Z našich služeb je vhodný třeba VPS (http://hosting.wedos.com/cs/virtualni-servery-ssd.html).

vložení obrázku do těla zprávy a do podpisu

Kamila, 19.12.2012 11:20:55

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat, jestli a jak jde vložit obrázek přímo do těla emailu přes roundcube - aby ho tak druhá strana i dostala?
Přepla jsem si text na html a vložila obrázek přes kopírování do textu. Na seznam mi v mailu nepřišlo nic krom podpisu, na gmail přišel zběsilý "obrázek" ve formě textu...
V které formátu musí obrázek být?
Bude stejný postup i v případě, že bych chtěla přidat logo k automatickému podpisu?
Předem moc děkuji za pomoc!

Re: vložení obrázku do těla zprávy a do podpisu

David Cigánek, WEDOS, 19.12.2012 18:39:21

Dobrý den,

obrázky lze do textu vkládat pouze v html režimu psaní zprávy a to buď vložením externího obrázku (přes jeho URL adresu - obrázek musí být pro zobrazení dostupný online), nebo jej můžete nejprve přiložit jako přílohu a potom vložit do těla zprávy. Pro obě varianty slouží nástroj vkládání obrázků v HTML editoru v okně psaní zprávy.

Do automatického podpisu lze vkládat pouze externí obrázek.

Petr, 20.11.2014 12:04:39

Dobrý den,
je možné zaslat na meil nějaký návod, jak vložit logo firmy jako popis v e-mailu. Nějak se nám to nedaří.

Děkuji s pozdravem Petr, e-mail: petamic@seznam.cz

Jakub Sassmann, WEDOS, 20.11.2014 13:34:10

Dobrý den,

žádný obecný návod zatím nemáme (připravuje se).
Zkuste nás kontaktovat přes online chat a tam Vám obrázek do podpisu případně nastavíme.

Až bude hotový návod, tak jej zde zveřejníme.

jiří peslar, 24.12.2014 09:59:23

Dobrý den. Zrovna čtu jeden dotaz na toto téma. S problémem vložení loga do podpisu bojuji již delší dobu a vůbec se mě to nedaří. Prosím vás, byli byste tak hodni a vložili ho tam vy. Jste odborníci a já na to fakt nemám. Pokud by se vám s tím nechtélo dělat, tak o nic nejde. Budu se trápit dál. Každopádně přeji hezké vánoce. Jiří peslar.
Pokud ano, pošlu ten obrázek, ale mám ho v autocadu. Je to možné převést do pdf. Jak by to bylo přijatelné? Mockrát děkuji.

František Hrubeš, WEDOS, 25.12.2014 18:59:36

Dobrý den,

již máme k dispozici návod pro nastavení automatického podpisu i s obrázkem. Návod najdete zde: http://kb.wedos.com/emaily/roundcube-automaticky-podpis.html

Pokud by jste měl s nastavením nějaký problém, kontaktujte nás na chatu.

ludmila Kohlova, 11.07.2017 10:31:43

Dobrý den,

mám obrázek v png formátu, ten jsem si uložila do podpisu, ale ještě chci nad něj dát oddělovací čáru a nevím jak to mám udělat:-(

Prosím jak to udělat?

Děkuji Vám snad za rychlou odpověď

kohlova@ktp.cz

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS