Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

"smyčka při přesměrování" - fórum

Kategorie: Domény / Přesměrování

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

"smyčka při přesměrování"

Vojtěch Prais, 17.12.2012 20:36:16

Dobrý den,

mám malý problém s přesměrováním: Kvůli zatím nedodělanému webu potřebuji přesměrovat pctipy.net na pctipy.net/forum/, ale když se to nastaví, objeví se mi chyba "smyčka při přesměrování", podle adresního řádku mě to posílá na http://pctipy.net/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/forum/... Dá se s tím něco dělat?

Re: "smyčka při přesměrování"

Petr Šťastný, WEDOS, 17.12.2012 21:19:37

Přesměrování, které máte nastaveno, se vztahuje na doménu jako celek, ne jen na hlavní stránku. Zde nemůžete toto přesměrování použít. Jakýkoliv požadavek na pctipy.net/cokoliv se přesměruje zase na pctipy.net, takže se zacyklíte.

Toto přesměrování zrušte. Nastavte si jiné třeba PHP skriptem index.php v kořenovém adresáři pctipy.net.

Re: "smyčka při přesměrování"

Vojtěch Prais, 17.12.2012 21:50:03

Děkuji za radu, vypadá to, že to funguje

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS