Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Diskuze ke článku 'FTP klient - Průzkumník Windows' - fórum

Průzkumník je standardní nástroj pro správu souborů pod OS MS Windows. Kromě správy souborů na lokálních discích zvládne i připojení na FTP server.

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Bezpečný upload souborů z aplikace Windows 7

Petr Kielar, 29.03.2015 13:35:07

Zdravím,
při mé práci bych využil možnost ukládat soubory z aplikace Windows přímo na hosting. Konkrétně ve Photoshopu bych rád při ukládání poslal obrázem přímo na hosting.

Ve Windows 7 jsem našel možnost "Přidat unístění v síti", takže nastavený FTP server by se mi nabídl jako možnost uložení souboru.
ALE má to háček: při nastavování této možnosti mne Windows varují, že toto FTP není zabezpečené a pokud chci bezpečný přenos, mám použít WebDAV.

Je taková možnost na Wedosu?
Případně existuje nějaká jiná bezpečná možnost jak ukládat soubory z aplikace Windows přímo na hosting?
(zamykání FTP nechci používat)

Re: Bezpečný upload souborů z aplikace Windows 7

Ondřej Vlk, WEDOS, 30.03.2015 07:06:49

Dobrý den,

na webhostingu podporujeme pouze připojení přes FTP nebo FTPES. WebDAV aktuálně nepodporujeme.

SSL FTP

tuxmartin, 14.12.2012 09:14:53

Dobry den,
je mozne pri pripojeni z Windows Pruzkumnika pouzivat sifrovane FTP?
https://dl.dropbox.com/u/6943408/win7_sdilena_slozka.png

Re: SSL FTP

Petr Šťastný, WEDOS, 14.12.2012 11:01:32

To bohužel nevíme a pochybuji o tom.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS