Umožnit zprostředkování nových partnerů přes ID číslo - fórum

Kategorie: Provizní systém / Nápady & vylepšení

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Umožnit zprostředkování nových partnerů přes ID číslo

Michal Fajmon, 04.12.2012 12:57:23

Dobrý den,
rád bych Váš hosting doporučoval našim zákazníkům pro které tvoříme web stránky. Potřebuji jim doporučení poslat přes odkaz emailem na který kliknou a objednají si co potřebují. Podle prolinku daného zákazníka budete vědět komu náleží provize. Případně jim řeknu aby si u Vás objednali hosting a během registrace zadali nějaký můj unikátní kód na jehož základě dostanou třeba 50kč slevu a já příslušnou provizi. Je to možné? Na Vaší chat podpoře mě řekli, že ne a nebyl žádný zájem to řešit :-( Já jsem přesvědčen, že by to pro Vás bylo přínosné. Takto mě nezbývá než doporučovat jiný hosting a to je škoda. Jakmile to bude možné tak mě prosím kontaktujte mic@a4u.biz, rád začnu propagovat Vás.
Děkuji M.F.

Re: Umožnit zprostředkování nových partnerů přes ID číslo

Petr Šťastný, WEDOS, 04.12.2012 13:17:42

K tomu slouží náš provizní systém:
http://hosting.wedos.com/cs/affiliate.html

Pavel Jansa, 02.09.2013 17:34:42

K tomu sice slouží Váš provizní systém, ale v podmínkách píšete jen o možnosti prokliků na webu a nebo reklamní plochy na webu. V případě, že web nemám, tím pádem odpadávají tyto dvě možnosti, jsem mimo hru. Sice v Zákaznickém centru máte možnost vytvoření slevového kuponu, ale z toho chápu, že jen někomu poskytnu slevu (i to je velice vstřícný krok, ale není to provize o které se bavíme).

Jakým způsobem mohu využít Váš Provizní systém, když nemám web?

Děkuji za odpověď.

Petr Šťastný, WEDOS, 02.09.2013 18:53:09

Momentálně to není možné nijak. Spojení slevových kupónů s provizemi máme teprve v plánu.

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS