Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies
Tato stránka používá „cookies“. Soubory cookie nám pomáhají poskytovat, chránit a zlepšovat naše služby. Více informací zde. Přijmout cookies

Rozbalení zálohy - fórum

Kategorie: Webhosting / Databáze

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Rozbalení zálohy

Josef Fobl, 16.11.2010 23:17:04

Dobrý den,
můžete mi prozradit jak mám rozbalit zálohu starých stránek dělaných v Joomle. když tu máte složku www??? Záloha se rozbalí na půl a druhá půlka putuje do virtualu takže jsou stránky nefunkční, respet. jejich část. U jiných hostingů jsem se nesetkal se složkami na root takže netuším jak to udělat.

Re: Rozbalení zálohy

Josef Fobl, 16.11.2010 23:57:34

Zapomněl jsem: zálohu jsem si rozbalil ve svém PC a do složky www vše nakopíroval, ale nepovede se kompletně naistalovat zálohu

Petr Šťastný, WEDOS, 18.11.2010 09:40:57

Bohužel nerozumíme přesně v čem je problém. Celou zálohu webu rozbalte u sebe na počítači a celé to přes FTP zkopírujte do adresáře www. Nerozumím, co máte na mysli tím, že se jedna půlka rozbalí někde a druhá půlka jinde.

Josef Fobl, 18.11.2010 15:52:39

Rozbalí se to dobře, napsal jsem omylem rozbalení, ale myslel jsem instalaci zálohy. Zkoušel jsem to i na jiných dvou serverech a instalace proběhla v pořádku jen u vás to píše chybu právě něco se složkou www. Stránky pak běží jen z části

Josef Fobl, 18.11.2010 15:53:55

konkrétně
Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /data/web/virtuals/1549/virtual/www/libraries/pattemplate/patTemplate.php on line 1424

Deprecated: Assigning the return value of new by reference is deprecated in /data/web/virtuals/1549/virtual/www/libraries/pattemplate/patErrorManager.php on line 202

a při instalaci to vyhazuje další chybové hlášení

David Cigánek, WEDOS, 18.11.2010 16:28:49

Problém je ve verzi Joomly, na našem hostingu používáme php verze 5.3, se kterým tato verze Joomly není kompatibilní. Novou verzi získáte zde: http://www.joomla.org/download.html

Josef Fobl, 18.11.2010 17:47:10

díky

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS