Registrace a login - fórum

Kategorie: Programování / PHP

přidatNový příspěvek

Chcete-li odebírat toto téma e-mailem, přihlašte se nebo se nejprve zaregistrujte.

Registrace a login

David Bubeník, 16.10.2012 19:30:20

Dobrý den mám velký dotaz ohledně kompaktibilitě serverů wedos a Grafického editoru webu-"WYSIWYG Web Builder"
Když v této aplikaci vložím do webu registrační,login,... panel a publikuji,tak mi při pokusu o registraci vyběhnou hromady varování.Do mysql databáze se sice data zapíší,ale nepřesměruje mně to na stránku,kterou chci.U loginu je to stejně...Když se chci přihlásit, server napíše chyby,a nelogne mně.
Prosím pomozte,čím by to mohlo být, na localhostu mi to totiž funguje v pořádku jak má.
Pro info, web kde je problém je na adrese www.survival.voxelcraft.cz

(nejsem velký znalec php, umím jen pár jednodušších příkazů, proto web dělám v grafickém wysiwigu)

Předem dekuji za odpovědi!

Re: Registrace a login

Konstantin Dvorakovsky, WEDOS, 17.10.2012 08:24:18

Dobrý den,

na adrese http://www.survival.voxelcraft.cz nevidím žádné chyby. Při pokusu o registraci se taky žádné varování neobjevilo. Mohl by jste to upřesnit o jaké varování se jedná resp. jaké chyby vám to píše ?

p.s.: bude možná lepší když nás budete kontaktovat na chatu.

David Bubeník, 18.10.2012 14:31:16

Na chatu mi bylo řečeno,že tyto problémy mam řešit zde.

Moje chyba.Chyby se neobjevovali,protože byly vypnuté,teď už tam jsou...

Konstantin Dvorakovsky, 18.10.2012 14:37:32

Dobrý den,

máte nějakou ukázku chyb které se vám objevily ?

Konstantin Dvorakovsky, 18.10.2012 14:42:02

už jsem to dohledal:

Warning: session_start() [function.session-start]: open(/data/web/virtuals/30247/virtual/session/sess_a4589ae75f874fba290dbb9d9903febb, O_RDWR) failed: No such file or directory (2) in /data/web/virtuals/30247/virtual/www/subdom/survival/index.php on line 4

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/web/virtuals/30247/virtual/www/subdom/survival/index.php:4) in /data/web/virtuals/30247/virtual/www/subdom/survival/index.php on line 4

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/web/virtuals/30247/virtual/www/subdom/survival/index.php:4) in /data/web/virtuals/30247/virtual/www/subdom/survival/index.php on line 4

ujistěte se prosím že na FTP vám nechybí složka /session a že do ní jde zapisovat a číst

http://kb.wedos.com/webhosting/adresarova-struktura.html

případně zkuste optavu práv souborů a složek pomocí tlačítka v administraci(detail webhostingu - Nástroje -po levé straně)

Přihlášení zákazníka

Nemáte ještě zákaznický účet? Registrace

Copyright © WEDOS, 2018

Facebook RSS